ویراستاری پایان نامه – ویرایش رساله دقیق و حرفه ای

در بیشتر مواقع، متون تایپ شده فارسی برای ارائه به عنوان پایان‌نامه، مقاله، کتاب و… نیاز به قالب بندی، بازبینی، اصلاح و ویرایش تخصصی دارند. ترنسلیت98 علاوه بر خدمات حرفه‌ای ترجمه متن و ترجمه فیلم و زیرنویس ، ویرایش رساله دکتری ، ویراستاری پایان نامه ارشد و پایان نامه کارشناسی را نیز انجام می‌دهد. در حال حاضر خدمات ویراستاری متون فارسی ترنسلیت98 روی ویرایش پایان نامه دانشگاهی متمرکز است. خدمات ویراستاری تخصصی پایان نامه فارسی برای ویرایش کامل پایان نامه کارشناسی، ویراستاری حرفه ای پایان نامه ارشد و ویرایش تخصصی رساله دکتری قابل استفاده است. اگر کار نوشتن پروپوزال، سمینار، پایان نامه یا رساله خود را انجام داده اید و درخواست ویراستاری پایان نامه دارید، ترنسلیت98 به عنوان بهترین سایت ویرایش پایان نامه در خدمت شماست.

ویرایش تضمینی پایان نامه

ترنسلیت 98 به دلیل بهره‌گیری از ویراستاران حرفه‌ای با سابقه صدها کار ویراستاری و اطمینان از ناچیز بودن ایرادات کار، کیفیت کار شما را به طور کامل ضمانت می‌کند. تمامی خدمات ویراستاری ترنسلیت98 دارای ضمانت ویرایش پایان نامه تا روز دفاع و دریافت نمره پایان‌نامه است. یعنی در صورت وجود هر گونه مشکل و اصلاحیه داوری پایان نامه، پایان نامه شما دوباره بازبینی شده و ایرادات مطرح شده به صورت رایگان رفع خواهد شد. هرچند سابقه چند ساله ما و رضایت کامل دانشجویان نشان داده است که احتمال ایراد گرفتن داوران از پایان نامه تنظیم شده توسط تیم حرفه ای ویراستاری ترنسلیت98 بسیار ناچیز است. به جرأت می‌توان گفت که تصحیح پایان نامه در ترنسلیت 98 یکی از بهترین خدمات ویرایش آنلاین پایان نامه است.

ویراستاری پایان نامه ارشد - ویرایش پایان نامه کارشناسی - ویرایش رساله دکتری

مقایسه خدمات درخواست انجام ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری

خدمات ویرایش پایان نامه ارشد و رساله دکتری جزء خدمات حرفه ای ترنسلیت 98 است. با توجه به نوع نیاز شما، سطح نگارش پایان‌نامه و اصلاحات مورد نیاز شما، خدمات ویراستاری پایان‌نامه در پنج نوع مختلف قابل ارائه است. شما می‌توانید درخواست ویرایش پایان نامه خود را به یکی از صورت‌های زیر سفارش دهید:

1- چیدمان و صفحه آرایی پایان نامه (ویرایش ظاهری و تنظیم پایان نامه)

معمولاً دانشگاه‌های مختلف، فایلی را با عنوان دستورالعمل نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد، شیوه نامه نگارش و تدوین رساله دکتری و یا با عناوین مشابه در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند. این آیین نامه نگارشی پایان نامه و رساله برای دانشگاه‌های مختلف متفاوت است. دستورالعمل نگارشی برای یکدست شدن پایان نامه‌های دانشگاهی، آراستگی ظاهری متن، تنظیم دقیق پایان نامه و جلوگیری از اشتباه در فصل بندی پایان نامه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. فایل شیوه نامه نگارش پایان نامه شامل اطلاعات لازم برای انجام چیدمان اصولی، صفحه آرایی و فرمت بندی صحیح به منظور انجام ویرایش پایان نامه دانشجویی می‌باشد.

انجام فرمت بندی پایان نامه لاتین طبق دستورالعمل نگارشی دانشگاه

ترنسلیت98 خدمات فرمت بندی آرایی پایان نامه انگلیسی و سایر زبان ها را نیز با بالاترین کیفیت ارائه می‌کند. این خدمات ویژه دانشجویان رشته های مترجمی یا زبان و ادبیات انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیای، روسی، ترکی  و… می‌باشد. هیچ محدودیتی از لحاظ زبان متن برای تنظیم پایان نامه به سایر زبانها وجود ندارد. برای مثال اگر به دنبال تنظیم و تدوین پایان نامه انگلیسی، انجام فرمت بندی پایان نامه فرانسه، تنظیم رساله دکتری به زبان آلمانی و … هستید، ترنسلیت98 با ویراستاران حرفه ای در کنار شماست. نرخ صفحه آرایی رساله لاتین نیز مانند متن فارسی بوده و تفاوتی بین قیمت ویرایش پایان نامه انگلیسی و فارسی و سایر زبانها وجود ندارد.

نحوه انجام قالب بندی پایان نامه طبق فرمت دانشگاه

برای استفاده از خدمات ویراستاری حرفه ای پایان نامه خود کافی است پس از نگارش پایان نامه، فایل خام پایان‌نامه خود را به همراه فایل راهنمای نگارش پایان نامه که از وبسایت دانشگاه دانلود کرده‌اید، برای ما ارسال کنید. قالب بندی پایان نامه شما توسط یک ویراستار تخصصی پایان نامه و در فرمت مورد نظر دانشگاه قرار می‌گیرد. همچنین در صورتی که پایان نامه شما اصلاحیه خورده است و نیاز به اصلاح پایان نامه ارشد و یا تصحیح رساله دکتری خود دارید، انتخاب این گزینه ویراستاری پایان نامه می‌تواند راه حل رفع ایرادات پایان نامه شما باشد. زیرا معمولاً اصلاحیه پایان نامه مربوط به ایرادات داوران از رعایت نکردن چیدمان دقیق پایان نامه و صفحه آرایی صحیح رساله است. البته برخی مواقع، انجام اصلاحات پایان نامه و رساله مربوط به متن است که در بخش بعدی به آن اشاره شده است.

خدمات ویرایش صوری (صفحه‌آرایی، تنظیم، فرمت بندی پایان نامه)

 • حاشیه بندی صفحات، تنظیم فاصله بین خطوط متن، فصل بندی، بخش بندی، صفحه بندی پایان نامه، پاراگراف بندی
 • تنظیم فونت پایان نامه، کنترل اندازه و قلم تیترها، تنظیم سایز فونت متن انگلیسی و فارسی پایان نامه و …
 • فهرست نویسی رساله به صورت دقیق و ایجاد فهرست مطالب به صورت خودکار، اتوماتیک کردن فهرست شکل‌ها، لیست جدول‌ها و فهرست نمودارهای رساله
 • اصلاح نحوه شماره گذاری صفحات پایان نامه، ویرایش و تنظیم صفحات ابتدایی فصل‌ها و صفحات پایانی
 • ویرایش شماره گذاری پاورقی، پانویس، زیرنویس و تنظیم فونت پاورقی فارسی و لاتین
 • شماره گذاری و تنظیم فونت مراجع پایانی (منابع و مآخذ)
 • شماره بندی خودکار عناوین تیترهای اصلی و فرعی، شماره گذاری خودکار فرمول‌ها و روابط ریاضی،
 • شماره گذاری خودکار شکلهای پایان نامه، جداول‌ و نمودارها و…
 • و به طور کلی هر چیزی که در خصوص فرمت بندی پایان نامه و صفحه بندی رساله در فایل شیوه نامه نگارشی دانشگاه شما باشد…

هزینه انجام صفحه آرایی پایان نامه بسیار مناسب بوده به ازای هر کلمه فقط 12 تومان است (فقط 3 هزار تومان برای فرمت بندی کامل به ازای هر صفحه استاندارد).

2- ویراستاری فنی پایان نامه (رفع غلط املایی و اصلاح ایرادات نگارشی)

اگر رساله شما مطابق دستورالعمل دانشگاه است اما متن پایان نامه نیاز به اصلاح اشکالات تایپی و املایی و نگارشی دارد، انتخاب این گزینه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با انتخاب خدمات ویرایش فنی پایان نامه، فایل شما توسط یک ویراستار حرفه ای پایان نامه به طور کامل از لحاظ رعایت علائم نگارشی، نشانه گذاری، نقطه‌گذاری، اصلاح نیم‌فاصله و غلط‌های تایپی و ایرادات املایی بررسی و ویرایش خواهد شد. بنابراین، این نوع سفارش ویراستاری پایان نامه، شامل ویرایش متن پایان نامه برای رفع غلطهای املایی رساله و به عبارت دیگر ادیت متن پایان نامه است.

درخواست ویرایش فنی پایان نامه (ادیت متن پایان نامه)

در این نوع خدمات، ویرایش متن پایان نامه شما به صورت فنی انجام می‌شود. با این درخواست ویرایش پایان نامه، ساختار جمله بندی متن تغییر زیادی نمی‌کند، اما اصلاح کامل ایرادات املایی و علائم نگارشی به طور کامل انجام می‌شود. علاوه بر لزوم انجام صفحه آرایی پایان نامه، رعایت علائم نگارشی و غلط های املایی نیز یکی از ملزومات لازم برای ویرایش پایان نامه ارشد و رساله دکتری به منظور انجام ویرایش و تصحیح پایان نامه است. درخواست ویراستاری فنی متن پایان نامه شامل موارد زیر است:

 • رفع ایرادات و غلط‌های املایی رساله
 • اصلاح کامل اشکالات تایپی متن پایان نامه
 • اصلاح فاصله و نیم فاصله در رساله به طور کامل
 • اصلاح فاصله علائم نگارشی متن (نقطه، ویرگول، دو نقطه، نقطه ویرگول، پرانتز و…) از کلمه قبلی و بعدی
 • اصلاح استفاده اشتباه از علائم لاتین و جایگزینی آن با شکل صحیح فارسی آن (استفاده از پرانتز، گیومه، علامت درصد، علامت ممیز فارسی بین اعداد و…)
 • اصلاح به هم ریختگی زبان و ترتیب اعداد به‌کار رفته در متن (فارسی کردن اعداد در متن فارسی و انگلیسی کردن اعداد در متن انگلیسی)
 • فارسی کردن اعداد و ممیزها در جدول ها

قیمت ویرایش فنی پایان‌نامه و رفع تمام ایرادات فوق به ازای هر کلمه فقط 24 تومان است (6 هزار تومان برای ویرایش هر صفحه استاندارد).

3- ویراستاری زبانی و ساختاری پایان نامه (بازبینی کامل نگارشی)

با انتخاب گزینه درخواست ویراستاری زبانی پایان نامه، رساله شما علاوه بر اصلاح غلط‌های املایی و نگارشی مندرج در بخش قبل (ویراستاری فنی پایان نامه)، از لحاظ دستوری و زبانی نیز مورد ویرایش دقیق قرار می‌گیرد. پیشنهاد ما برای ویرایش متن پایان‌نامه، استفاده از خدمات ویرایش تخصصی و علمی پایان نامه است. اگر: پایان نامه خود را با استفاده از متون ترجمه شده مقالات مختلف نوشته‌اید؛ متن رساله شما روان نیست و نیاز به ساده سازی و تغییر جمله‌بندی متن رساله دارید. توجه داشته باشید که ویرایش متن ترجمه ماشینی، قابل انجام نیست.

انجام بازخوانی پایان نامه (اصلاح جمله بندی رساله)

در صورت سفارش ویرایش تخصصی پایان نامه، خیالتان از بابت نگارش و روان سازی متن راحت باشد.زیرا ویراستاری علمی و زبانی پایان نامه شما توسط یک ویراستار مسلط به دستور نگارش زبان فارسی انجام می شود. در ویرایش زبانی و دستوری پایان نامه، اصلاحات زیر روی رساله شما اعمال خواهد شد:

 • تمامی اصلاحات مندرج در قسمت قبلی (ویرایش فنی پایان نامه)
 • روان نویسی متن پایان نامه و ساده کردن جمله بندی
 • اصلاح و روان سازی متون ترجمه شده (غیرماشینی) مندرج در پایان نامه
 • رفع خطاهای دستوری، ساختاری و جمله‌بندی
 • حذف قرینه فعل و اصلاح حذف اشتباه فعل در متن
 • حذف و جایگزینی واژگان و کلمات تکراری، عامیانه، ناقص و…
 • کوتاه سازی جملات طولانی و اتصال جملات خیلی کوتاه به یکدیگر برای منسجم کردن ساختار پایان نامه
 • تبدیل جملات اول شخص به سوم شخص و مجهول سازی جملات (در صورت درخواست)
 • اصلاح نحوه استفاده از حروف ربط در ساختار جملات (را، که، و، …)
 • اصلاح «را»ی مفعولی

نرخ بازخوانی و ویرایش زبانی پایان نامه و رساله به ازای هر کلمه 48 تومان است (فقط 12 هزار تومان برای ویراستاری کامل جمله بندی های هر صفحه استاندارد).

4- ویرایش کامل پایان نامه – نقره ای (چیدمان + ویراستاری فنی)

با انتخاب این گزینه، انجام ویرایش پایان نامه شما، هم شامل صفحه آرایی و هم ویراستاری فنی پایان نامه می‌شود. در واقع، ترکیب تمامی موارد مندرج در قسمت 1 و 2 برای فرمت بندی ظاهری و ویرایش فنی متن پایان نامه است. این گزینه، بهترین انتخاب برای اصلاح پایان‌نامه شما برای داشتن یک پایان نامه استاندارد و کامل است. اگر: متن پایان نامه شما روان است و نیازی به تغییر کامل جمله بندی و بازنویسی متن پایان نامه خود ندارید. با انتخاب خدمات صفحه آرایی و ویرایش فنی پایان نامه، رساله‌ی شما علاوه بر مطابقت دقیق با دستورالعمل نگارشی دانشگاه، از لحاظ رفع ایرادات املایی و اصلاح علائم نگارشی و نشانه گذاری نیز به طور کامل بررسی و اصلاح می‌شود.

قیمت خدمات ویراستاری کامل پایان نامه نقره ای به ازای هر کلمه 33 تومان است (حدود 8 هزار تومان برای ویرایش هر صفحه استاندارد). این خدمات دارای تخفیف ویرایش پایان نامه می باشد و هزینه صفحه آرایی با 25 درصد تخفیف محاسبه می‌شود.

5- ویرایش کامل و بازخوانی پایان نامه – طلایی (چیدمان + ویراستاری زبانی رساله)

خدمات صفحه آرایی و ویراستاری زبانی – ساختاری پایان نامه، بهترین انتخاب برای دانشجویانی است که می‌خواهند پایان‌نامه دقیق، بی‌نقص و کاملاً مطابق با دستورالعمل دانشگاه داشته باشند این خدمات به ویژه برای دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه های معتبر و دانشجویان دکتری توصیه می‌شود. این گزینه، بهترین و کامل‌ترین انتخاب برای سفارش ویرایش پایان نامه در ورد است. تنظیم دقیق صفحات پایان نامه برای دفاع ضروری است و عدم رعایت آن مسلماً باعث کسر نمره خواهد شد. از طرفی پایان‌نامه و رساله به عنوان نتایج کار پژوهشی و هویت شما است و باید بدون غلط املایی و نگارشی باشد. پیشنهاد ترنسلیت98 برای ویرایش دقیق پایان نامه ارشد و رساله دکتری، انتخاب این گزینه است.

هزینه درخواست ویراستاری کامل پایان نامه طلایی به ازای هر کلمه 55 تومان است (حدود 14هزار تومان برای کامل‌ترین حالت ویرایش به ازای هر صفحه استاندارد). انجام این نوع ویرایش حرفه‌ ای پایان نامه با تخفیف ویژه 40 درصدی صفحه آرایی توسط ویراستاران زبده و با تجربه ترنسلیت 98 انجام می‌شود. همچنین ویرایش کامل، تمامی خدمات ویرایش فنی متن به صورت رایگان و با تخفیف 100 درصدی ارائه می‌شود.

زمان انجام درخواست ویراستاری در ترنسلیت98

زمان دقیق انجام ویرایش پایان نامه بستگی به کیفیت مورد انتظار دانشجو (نوع ویراستاری انتخاب شده)، جزئیات شیوه نامه نگارشی دانشگاه، حجم ایرادات نگارشی و املایی متن پایان نامه و… دارد. اما زمان تقریبی برای انجام ویراستاری پایان نامه بین 2 تا 7 روز است.

ویرایش فوری پایان نامه ارشد و دکتری

در صورتی که درخواست ویرایش فوری پایان نامه خود را دارید، انجام سریع ویراستاری پایان‌نامه شما قابل انجام است. این کار با افزایش ساعت کاری ویراستار پایان نامه انجام می شود. نگران اصلاح اورژانسی پایان نامه نیز نباشید. چون ما با استفاده همزمان از چند ویراستار و تقسیم کار، اصلاح فوری پایان نامه کمتر یک روز و حتی در چند ساعت را نیز قبول میکنیم. در صورتی که می‌خواهید از خدمات ویرایش فوری پایان نامه استفاده کنید، می توانید به دو روش عمل کنید. در لحظه ثبت سفارش ویراستاری ، در بخش توضیحات این موضوع را ذکر کنید تا سفارش شما در اولویت قرار گیرد. همچنین می توانید پس از ثبت سفارش در سایت از طریق واتساپ یا تماس تلفنی موضوع را اطلاع دهید. مطمئن باشید که ویرایش رساله یا پایان نامه شما به صورت سریع و بسیار فوری و با کیفیت کاملاً تضمینی انجام می شود.

هزینه ویراستاری رساله / نرخ ویرایش حرفه ای پایان نامه

هزینه انجام خدمات ویراستاری پایان نامه در بخش های قبلی بیان شد اما در اینجا در مورد قیمت ویراستاری رساله و نرخ ویرایش پایان‌نامه نکاتی را ذکر می‌کنیم. هزینه خدمات مختلف درخواست ویرایش پایان نامه به صورت زیر است:

 1. صفحه آرایی و چیدمان ظاهری پایان نامه: 12 تومان بر کلمه (3 هزار تومان بر صفحه)
 2. ویراستاری فنی متن پایان نامه: 24 تومان بر کلمه (6 هزار تومان بر صفحه)
 3. ویرایش زبانی و فنی پایان نامه: 48 تومان بر کلمه (12 هزار تومان بر صفحه؛ ویرایش فنی رایگان)
 4. چیدمان + ویراستاری فنی متن: 33 تومان بر کلمه (8 هزار تومان بر صفحه؛ 25 درصد تخفیف صفحه آرایی)
 5. چیدمان + ویراستاری تخصصی متن: 55 تومان بر کلمه (14 هزار تومان بر صفحه؛ 40 درصد تخفیف صفحه آرایی و 100% تخفیف ویرایش فنی متن)

چند نکته مهم در مورد قیمت ویرایش پایان نامه

 • خدمات ویرایش نقره ای (گزینه 4) شامل خدمات 1 و 2 است. یعنی هم قالب بندی پایان نامه و هم ویرایش فنی روی فایل انجام خواهد شد.
 • ویرایش طلایی پایان نامه (گزینه 5) شامل خدمات 1 و 2 و 3 است. یعنی هم قالب بندی پایان نامه، هم ویرایش فنی و هم ویرایش زبانی و ساختاری روی فایل اعمال خواهد شد.
 • در ترنسلیت98، تفاوتی در قیمت ویراستاری پایان نامه مقاطع مختلف (کارشناسی، ارشد و دکتری) وجود ندارد و مبالغ ذکر شده در این صفحه، سقف قیمت خدمات ویراستاری است. در صورت ساده بودن متن یا شیوه نامه، برای جلب رضایت دانشجویان عزیز، هزینه ویرایش رساله شما با تخفیف محاسبه می‌شود.
 • اگر برای برآورد هزینه ویراستاری پایان نامه، نیاز به شمارش تعداد کلمات پایان نامه دارید. می‌توانید آموزش شمارش تعداد کلمات در نرم افزار Word را مطالعه کنید.

دانلود رایگان نمونه پایان نامه ویرایش شده

برای مشاهده و اطمینان از کیفیت پایان‌نامه‌‎های ویرایش شده در سایت تخصصی ویراستاری ترنسلیت98 می‌توانید این فایل نمونه پایان نامه ویرایش شده را دانلود و مشاهده کنید. به دلیل اینکه نمی‌توان کل فایل را برای دانلود قرار داد، قسمتی از فایل اصلی صرفاً برای مشاهده کیفیت کار ویراستاری برای دانلود قرار داده شده است.

این فایل یک نمونه کامل پایان نامه ویراستاری شده است و مطابق با دستورالعمل نگارش پایان‌نامه دانشگاه شهید بهشتی آماده شده است. هیچ محدودیتی در رعایت شیوه‌نامه دانشگاه‌های مختلف وجود ندارد. تابحال صدها پایان نامه برای دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه‌های دولتی، نیمه‌دولتی، آزاد، پیام نور و… توسط ترنسلیت98 ویراستاری شده است.

ویژگی‌های نمونه رساله ویراستاری شده

تمامی موارد لازم برای صفحه‌آرایی یک پایان‌نامه اصولی در آن رعایت شده است. مانند:

شماره‌گذاری صحیح صفحات ابتدایی و فصول. تنظیم فونت پایان نامه. ایجاد فهرست خودکار مطالب. ساختن فهرست خودکار شکلها و جدولها. نوشتن پاورقی رساله به صورت استاندارد و تنظیم فونت پاورقی‌ها. تیتر بندی خودکار عناوین اصلی و فرعی. شماره گذاری اتوماتیک شکل‌ها، جدول‌ها و فرمول‌ها بر اساس شماره فصل. رفرنس نویسی اصولی مطابق استایل IEEE و ارجاع صحیح به مراجع در متن پایان نامه.

در ارتباط با ویرایش فنی به تمامی اصول نگارش صحیح پایان‌نامه و پرهیز از ایرادات املایی و نگارشی توجه شده است. علائم نگارشی مانند نقطه، ویرگول، پرانتز و… در جای صحیح خود به کار رفته‎‌اند. فایل فاقد هرگونه به هم ریختگی در فونت اعداد فارسی و انگلیسی است. در ویرایش متن این پایان نامه، نیم‌فاصله‌ها نیز کاملاً رعایت شده‌اند.

همچنین در موارد مرتبط با ویرایش تخصصی نیز در این پایان نامه‌ی ویراستاری شده می‌توان به موارد زیادی اشاره کرد. مانند: جمله‌بندی صحیح پایان نامه. روان نویسی متن. پرهیز از جملات طولانی و خیلی کوتاه در پایان نامه. عدم وجود خطاهای ساختاری در جملات، عدم استفاده از ضمایر اول شخص. استفاده از جملات مجهول و ضمیر سوم شخص در نگارش پایان نامه و غیره.

چرا اصلاح پایان نامه خود را به ترنسلیت98 بسپاریم؟

 • یک ماه ضمانت ویرایش رایگان بدون قید و شرط برای تمامی خدمات ویراستاری
 • ویرایش کامل بیش از 700 پایان نامه با کیفیت بسیار بالا
 • انجام ویراستاری بر اساس فرمت تمامی دانشگاه های دولتی، آزاد، غیر انتفاعی، پیام نور، علمی کاربردی و…
 •  رضایت بسیار بالای دانشجویان از کیفیت و سرعت و هزینه ویراستاری
342

سفارش ویرایش کامل پایان نامه فقط در سال 1400

97%

رضایت دانشجویان از کیفیت خدمات

94%

رضایت دانشجویان از زمان تحویل

نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان دارید؟

پشتیبان سفارشات سایت از طریق واتساپ و تماس تلفنی با شماره 09058439351 آماده پاسخگویی است.