X

ویراستاری پایان‌نامه ارشد – ویرایش رساله دکتری – 100% تضمینی

ویراستاری پایان‌نامه ارشد و ویرایش رساله دکتری، مهم‌ترین کاری است که پس از نوشتن پایان‌نامه و قبل از دفاع از رساله دکترا و تز ارشد باید انجام شود. ترنسلیت98، سفارش ویرایش پایان‌نامه ارشد، ویراستاری رساله دکتری و اصلاح پایان‌نامه کارشناسی ارشد را با کیفیت بسیار بالا و تضمینی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

خدمات ویرایش پایان‌نامه دکتری و ارشد که توسط ترنسلیت98 ارائه می‌شود، برای ویراستاری کامل پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری قابل استفاده است. مجموعه ما، اصلاح پایان‌نامه را از لحاظ صفحه‌بندی کامل طبق قالب دانشگاه، رفع تمامی ایرادات املایی و نگارشی، بازنویسی فهرست منابع مراجع طبق فرمت APA و… انجام می‌دهد. اگر درخواست انجام صفحه‌بندی پایان‌نامه و ویرایش ادبی رساله خود را دارید، ترنسلیت98 به‌عنوان بهترین سایت ویرایش پایان‌نامه با بهره‌گیری از چندین ویراستار پایان‌نامه حرفه‌ای با تجربه‌ی ویراستاری صدها پایان‌نامه و رساله همراه شماست.

مشاهده فیلم نحوه انجام ویراستاری پایان‌نامه ارشد و دکتری توسط ویراستار حرفه‌ای

اگر می‌خواهید بدانید که برای ویرایش کامل یک پایان‌نامه در ترنسلیت98، چه کارهایی توسط ویراستاران حرفه‌ای ما انجام می‌شود، ویدئوی بالا را حتماً ببینید. در این فیلم، هم توضیح کامل مطالب این صفحه آمده است و هم به این سؤال مهم پاسخ داده‌ایم: «از کجا بدانیم پایان‌نامه ما توسط یک ویراستار حرفه‌ای ویرایش شده است؟»

ویراستاری پایان‌نامه ارشد و دکتری، یک کار به شدت تخصصی است. ویراستاری نیز همانند هر کار تخصصی دیگری، نیاز به تجربه بالایی دارد. ما به خوبی آگاهیم که وجود ایرادات در قالب ظاهری و متن پایان‌نامه، چه عواقبی برای دانشجو دارد. بنابراین از ویراستارهای باتجربه و حرفه‌ای برای ویرایش استفاده می‌کنیم تا کار شما با وسواس و دقت زیاد اصلاح شود.

بر خلاف برخی مؤسسات که برای کاهش قیمت، کار ویرایش را به ویراستاران تازه‌کار می‌سپارند، ترنسلیت98 برای ویرایش پایان‌نامه و رساله، از ویراستاران باتجربه و آموزش دیده بهره می‌گیرد.

این اطمینان را به شما می‌دهیم که تأیید کامل فایل شما توسط استاد راهنما و ایراد نگرفتن داورها و دانشگاه از صفحه‌آرایی و متن پایان‌نامه شما، نتیجه اعتماد شما به خدمات ویراستاری ما است.

تمامی خدمات ویراستاری با ضمانت ویرایش رایگان ارائه می‌شود. ترنسلیت98 این تضمین را می‌دهد که احتمال وجود ایراد در فایل ویرایش شده خیلی ضعیف است. اما اگر اساتید راهنما، داوران و … بتوانند ایرادی بگیرند، اصلاح آن رایگان خواهد بود.

فهرست محتویات

ضمانت کامل ویرایش پایان‌نامه دکتری و کارشناسی ارشد

ترنسلیت 98 برای ویرایش پایان‌نامه دکتری و ارشد، از تیم قوی متشکل از ویراستار حرفه‌ای پایان‌نامه با سابقه صدها کار ویراستاری استفاده می‌کند. ما به دلیل اعتماد بالا به ویراستاران خود، کیفیت ویراستاری را به طور کامل ضمانت می‌کنیم. تمامی خدمات ویراستاری پایان‌نامه در ترنسلیت98، دارای ضمانت ویرایش رایگان پایان‌نامه تا روز دفاع و دریافت نمره پایان‌نامه است. یعنی در صورت وجود هر گونه مشکل و اصلاحیه داوری، ایرادات فایل شما به صورت رایگان توسط ویراستار پایان‌نامه رفع خواهد شد.

ترنسلیت98 این اطمینان را به شما می‌دهد که تا آخرین روز در مسیر دفاع و تحویل نهایی پایان‌نامه، همراه شماست. شما در مراحل مختلف (قبل از دفاع، پس از دفاع و موقع تحویل نهایی به کارشناس آموزش و کتابخانه دانشگاه) می‌توانید ایرادات احتمالی فایل خود را اطلاع دهید تا توسط ویراستاران به صورت رایگان اصلاح شود.

اصلاح پایان‌نامه ارشد و دکتری با ضمانت کامل

سابقه چند ساله ویراستاری ما و رضایت کامل دانشجویان نشان داده است که احتمال ایراد گرفتن داوران از پایان‌نامه تنظیم شده توسط تیم حرفه‌ای ویراستاری در ترنسلیت98 بسیار ناچیز است. به جرأت می‌توان گفت که تصحیح پایان‌نامه ارشد و دکتری در ترنسلیت 98، یکی از بهترین خدمات ویرایش آنلاین پایان‌نامه در سطح کشور است. تمامی خدمات ویراستاری در ترنسلیت98، با گارانتی 6 ماهه ویرایش رایگان ارائه می‌شود.

ویراستاری پایان‌نامه ارشد و دکتری برای چه دانشگاه‌هایی انجام می‌شود؟

فرقی ندارد که دانشجوی کدام دانشگاه باشید. ویراستاران ما به شیوه‌نامه تدوین پایان‌نامه تمامی دانشگاه‌ها مسلط هستند. آنها هر فایلی را به راحتی و با بالاترین دقت و کیفیت می‌توانند طبق دستورالعمل مورد نظر دانشگاه شما تنظیم کنند. همچنین با تسلط بالا به دستور نگارش زبان فارسی، ایرادات املایی و نگارشی فایل شما را به طور کامل اصلاح می‌کنند.
در حال حاضر، تعداد زیادی از دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه‌های بزرگ و مطرح کشور از جمله دانشگاه تهران، صنعتی شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه‌نصیر، تربیت مدرس، شهید بهشتی و … تصحیح پایان‌نامه ارشد و دکتری خود را به ترنسلیت98 می‌سپارند. دانشجویان دانشگاه‌های آزاد، پیام نور و غیردولتی سراسر کشور نیز تعداد زیادی از سفارشات ویراستاری ترنسلیت98 را به خود اختصاص داده‌اند.

ویراستاری پایان‌نامه ارشد - ویرایش پایان‌نامه کارشناسی - ویرایش رساله دکتری

انواع خدمات ویراستاری پایان‌نامه ارشد و دکتری

انجام ویراستاری پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری جزء خدمات حرفه‌ای ترنسلیت 98 است. ترنسلیت98، با توجه به درخواست دانشجویان قبلی و ایراداتی که معمولاً اساتید و داوران از پایان‌نامه‌ها می‌گیرند، خدمات ویرایش پایان‌نامه را در پنج نوع مختلف ارائه می‌کند.
شما می‌توانید درخواست رفع ایرادات پایان‌نامه خود را به یکی از صورت‌های زیر سفارش دهید:

1- صفحه‌آرایی پایان‌نامه (ویرایش ظاهری و تنظیم پایان‌نامه طبق قالب دانشگاه) – پکیج برنزی

به طور خلاصه، صفحه‌آرایی پایا‌ن‌نامه یعنی تنظیم ظاهر فایل (فونت، شماره‌گذاری، فهرست و…) طبق استاندارد مورد نظر دانشگاه. معمولاً دانشگاه‌های مختلف، فایلی را با عنوان دستورالعمل نگارش پایان‌نامه کارشناسی ارشد، شیوه‌نامه نگارش و تدوین رساله دکتری، آیین‌نامه نگارش پایان‌نامه و یا با عناوین مشابه در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند. این فایل راهنما، برای دانشگاه‌های مختلف متفاوت است.

دستورالعمل نگارشی، برای یکدست شدن پایان‌نامه‌های دانشگاهی، آراستگی ظاهری متن، تنظیم دقیق پایان‌نامه و جلوگیری از اشتباه در فصل‌بندی پایان‌نامه در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد. فایل شیوه‌نامه تدوین پایان‌نامه، شامل اطلاعات لازم برای انجام چیدمان اصولی، صفحه‌آرایی و فهرست‌بندی صحیح به منظور انجام ادیت پایان‌نامه دانشجویی می‌باشد.

فرمت‌بندی پایان‌نامه طبق شیوه‌نامه دانشگاه

برای انجام فرمت‌بندی پایان‌نامه و بهره‌مندی از ویراستاری حرفه‌ای پایان‌نامه، کافی است فایل پایان‌نامه خود را به همراه فایل راهنمای نگارش پایان‌نامه برای ما ارسال کنید. قالب‌بندی پایان‌نامه شما توسط یک ویراستار تخصصی پایان‌نامه انجام می‌شود و فایل شما به‌طور کامل در فرمت مورد نظر دانشگاه قرار می‌گیرد.

همچنین در صورتی که پایان‌نامه شما اصلاحیه خورده است و نیاز به اصلاح پایان‌نامه ارشد و یا تصحیح رساله دکتری خود دارید، انتخاب این گزینه ویراستاری پایان‌نامه می‌تواند راه حل رفع ایرادات پایان‌نامه شما باشد. زیرا معمولاً اصلاحیه پایان‌نامه مربوط به ایرادات داوران از رعایت نکردن چیدمان دقیق پایان‌نامه و صفحه‌آرایی صحیح رساله است. البته برخی مواقع، انجام اصلاحات پایان‌نامه و رساله مربوط به متن است که در بخش بعدی به آن اشاره شده است.

تنظیم فرمت پایان‌نامه لاتین طبق دستورالعمل نگارشی دانشگاه

ترنسلیت98 خدمات تنظیم فرمت پایان‌نامه انگلیسی و سایر زبان‌ها را نیز با بالاترین کیفیت ارائه می‌کند. این خدمات ویژه دانشجویان رشته‌های مترجمی یا زبان و ادبیات انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیای، روسی، ترکی و… می‌باشد.

هیچ محدودیتی از لحاظ زبان متن برای تنظیم پایان‌نامه به سایر زبان‌ها وجود ندارد. برای مثال اگر به دنبال تنظیم و تدوین پایان‌نامه انگلیسی، انجام فرمت‌بندی پایان‌نامه فرانسه، تنظیم رساله دکتری به زبان آلمانی و … هستید، ترنسلیت98 با ویراستاران حرفه‌ای در کنار شماست. برای استعلام قیمت ویرایش پایان‌نامه انگلیسی، کافی است سفارش صفحه‌آرایی ثبت کنید.

ویرایش صوری پایان‌نامه (صفحه‌آرایی، تنظیم و فرمت‌بندی پایان‌نامه)

 • حاشیه‌بندی صفحات، تنظیم فاصله بین خطوط متن، تورفتگی پاراگراف‌ها و…
 • فصل‌بندی، بخش‌بندی، پاراگراف‌بندی و صفحه‌بندی پایان‌نامه.
 • تنظیم فونت پایان‌نامه، کنترل اندازه و نوع قلم تیترها، تنظیم سایز فونت متن انگلیسی و فارسی پایان‌نامه و …
 • فهرست‌نویسی رساله به صورت دقیق (ایجاد فهرست مطالب به صورت خودکار، اتوماتیک کردن فهرست شکل‌ها، جدول‌ها، نمودارها و …)
 • شماره‌گذاری صفحات پایان‌نامه، تنظیم صفحات بدون شماره، صفحات با شماره ابجد، صفحات با شماره عددی
 • تنظیم سربرگ (هدر) صفحات
 • ویرایش صفحات ابتدایی (صفحه عنوان، بسم الله، تقدیم و تشکر، صورتجلسه دفاع، فهرست‌ها، چکیده و…) و صفحات پایانی (چکیده انگلیسی، عنوان انگلیسی و…)
 • شماره‌گذاری اتوماتیک عناوین تیترهای اصلی و فرعی
 • شماره‌گذاری خودکار فرمول‌ها و روابط ریاضی
 • شماره‌گذاری اتوماتیک شکل‌ها، جدول‌‌ها، نمودارها و…
 • و به طور کلی هر چیزی که در خصوص فرمت‌بندی پایان‌نامه و صفحه‌بندی رساله در فایل شیوه‌نامه نگارشی دانشگاه شما باشد…

با سفارش صفحه‌آرایی، فایل شما از لحاظ فونت، فهرست و… کاملاً طبق فرمت دانشگاه تنظیم می‌شود.

2- ویراستاری فنی پایان‌نامه (اصلاح نیم‌فاصله، غلط‌های املایی، علائم نگارشی و نقطه‌گذاری)

اگر رساله شما مطابق دستورالعمل دانشگاه است اما متن پایان‌نامه نیاز به اصلاح اشکالات تایپی و املایی و نگارشی دارد، انتخاب این گزینه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با انتخاب خدمات ویرایش فنی پایان‌نامه، فایل شما توسط یک ویراستار حرفه‌ای پایان‌نامه به طور کامل از لحاظ رعایت علائم نگارشی، نشانه‌گذاری، نقطه‌گذاری، اصلاح نیم‌فاصله و غلط‌های تایپی و ایرادات املایی بررسی و ویرایش خواهد شد.

بنابراین، سفارش ویراستاری فنی مت پایان‌نامه، شامل ویرایش متن پایان‌نامه با هدف رفع غلط‌های املایی رساله و به عبارت دیگر، ادیت متن پایان‌نامه است.

انجام ویرایش ظاهری پایان‌نامه ارشد و دکتری (ادیت متن پایان‌نامه)

در این نوع خدمات، ویرایش متن پایان‌نامه ارشد و دکتری شما به صورت ظاهری انجام می‌شود. با درخواست ویرایش پایان‌نامه، ساختار جمله‌بندی متن تغییر زیادی نمی‌کند؛ اما اصلاح کامل ایرادات املایی و علائم نگارشی به طور کامل انجام می‌شود.

علاوه بر لزوم انجام صفحه‌آرایی پایان‌نامه، رعایت علائم نگارشی و غلط‌های املایی نیز یکی از ملزومات لازم برای فهرست‌بندی پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری به منظور انجام ویرایش و تصحیح پایان‌نامه است. درخواست ویراستاری فنی متن پایان‌نامه شامل موارد زیر است:

 • رفع ایرادات و غلط‌های املایی رساله
 • اصلاح کامل اشکالات تایپی متن پایان‌نامه
 • اصلاح فاصله و نیم‌فاصله در رساله به طور کامل
 • اصلاح فاصله علائم نگارشی متن از کلمه قبلی و بعدی (نقطه، ویرگول، دو نقطه، نقطه ویرگول، گیومه، پرانتز و…)
 • اصلاح استفاده اشتباه از علائم لاتین و جایگزینی آن با شکل صحیح فارسی آن (استفاده از پرانتز، گیومه، علامت درصد، علامت ممیز فارسی بین اعداد و…)
 • اصلاح به‌هم‌ریختگی زبان و ترتیب اعداد به‌کار رفته در متن (فارسی کردن اعداد در متن فارسی و انگلیسی کردن اعداد در متن انگلیسی)
 • فارسی کردن اعداد و ممیزها در جدول‌ها

نمونه ویرایش فنی متن پایان‌نامه

ویرایش فنی یک پاراگراف نمونه از یک پایان‌نامه در شکل زیر آمده است. همانطور که مشاهده می‌شود، تمامی ایرادات املایی و نگارشی، علائم سجاوندی، فاصله و نیم‌فاصله و… اصلاح شده و پاراگراف نهایی فاقد غلط املایی و نگارشی ظاهری است.

ویرایش پایان‌نامه

با سفارش ویرایش فنی متن پایان‌نامه، تمامی ایرادات املایی، علائم نگارشی، فاصله و نیم‌فاصله و… رفع می‌شود.

3- ویراستاری زبانی و ساختاری پایان‌نامه (بازبینی کامل نگارشی)

با انتخاب گزینه درخواست ویراستاری زبانی پایان‌نامه، رساله شما علاوه بر اصلاح غلط‌های املایی و نگارشی مندرج در بخش قبل (ویراستاری فنی پایان‌نامه)، از لحاظ دستوری و زبانی نیز مورد ویرایش دقیق قرار می‌گیرد. بیشتر دانشجوها، برای ویرایش متن پایان‌نامه خود، از خدمات ویرایش زبانی و ساختاری پایان‌نامه استفاده می‌کنند.

اگر پایان‌نامه خود را با استفاده از متون ترجمه‌شده مقالات مختلف نوشته‌اید، با ویرایش زبانی، متن شما روان‌سازی و به اصلاح فارسی‌تر می‌شود. در این حالت، احساس ترجمه بودن متن برای خواننده کاهش خواهد یافت.

همچنین اگر متن شما روان نیست و نیاز به ساده‌سازی و تغییر جمله‌بندی متن رساله خود دارید، راه حل آن ویرایش زبانی متن است. توجه داشته باشید که ویرایش متن با جملات نامفهوم یا ترجمه ماشینی (گوگل ترنسلیت) قابل انجام نیست و بهتر است سفارش ترجمه کیفیت عالی ثبت گردد.

انجام بازخوانی پایان‌نامه و ویرایش دقیق متن (اصلاح جمله‌بندی رساله)

در صورت سفارش ویرایش تخصصی پایان‌نامه، خیالتان از بابت نگارش و روان‌سازی متن راحت باشد. زیرا ویراستاری علمی و زبانی پایان‌نامه شما توسط یک ویراستار مسلط به دستور نگارش زبان فارسی انجام می‌شود. در ویرایش زبانی و دستوری پایان‌نامه، اصلاحات زیر روی فایل اعمال خواهد شد:

 • تمامی اصلاحات مندرج در قسمت قبلی (ویرایش فنی پایان‌نامه)
 • روان‌نویسی متن پایان‌نامه و ساده‌سازی جمله‌بندی‌ها
 • اصلاح و روان‌سازی متون ترجمه‌شده (غیرماشینی) مندرج در پایان‌نامه
 • رفع خطاهای دستوری، ساختاری و جمله‌بندی
 • اصلاح تطابق فعل و فاعل، افعال و ضمایر (اصلاح مفرد یا جمع بودن فعل و فاعل و…)
 • استفاده صحیح از قرینه فعل، اصلاح حذف اشتباه افعال در متن
 • حذف و جایگزینی واژگان و کلمات تکراری، عامیانه، ناقص و…
 • کوتاه‌سازی جملات طولانی و اتصال جملات خیلی کوتاه به یکدیگر برای منسجم کردن ساختار پایان‌نامه
 • تبدیل جملات اول شخص و دوم شخص به سوم شخص و مجهول‌سازی جملات (در صورت درخواست)
 • اصلاح نحوه استفاده از حروف ربط در ساختار جملات (را، که، و، …)
 • اصلاح «را»ی مفعولی

با سفارش ویرایش زبانی پایان‌نامه، تمامی ایرادات املایی، نگارشی و جمله‌بندی فایل شما رفع می‌شود.

4- ویرایش ظاهری و فنی پایان‌نامه (صفحه‌آرایی + ویراستاری فنی متن) – پکیج نقره‌ای

با انتخاب این گزینه، رفع ایرادات پایان‌نامه دانشگاهی شما، هم شامل صفحه‌آرایی و هم ویراستاری فنی پایان‌نامه خواهد بود. در واقع، ترکیب تمامی موارد مندرج در قسمت 1 و 2 برای فرمت‌بندی ظاهری و ویرایش متن پایان‌نامه است. اگر متن پایان‌نامه شما روان است و نیازی به تغییر جمله‌بندی و بازنویسی متن پایان‌نامه خود ندارید، این گزینه، بهترین انتخاب برای اصلاح پایان‌نامه شما و داشتن یک پایان‌نامه استاندارد و کامل است.

با انتخاب خدمات صفحه‌آرایی و ویرایش فنی پایان‌نامه، رساله‌ی شما علاوه بر مطابقت دقیق با دستورالعمل نگارشی دانشگاه، از لحاظ رفع ایرادات املایی و اصلاح علائم نگارشی و نشانه‌گذاری نیز به طور کامل بررسی و اصلاح می‌شود.

قیمت ویراستاری ظاهری و فنی پایان‌نامه بسیار مناسب است. این خدمات دارای تخفیف ویرایش پایان‌نامه است. با سفارش ویراستاری فنی متن، هزینه صفحه‌آرایی پایان‌نامه با تخفیف 15 درصدی محاسبه می‌شود.

5- ویرایش کامل و بازخوانی پایان‌نامه (صفحه‌آرایی + ویراستاری زبانی متن) – پکیج طلایی

گزینه پیشنهادی ترنسلیت98 برای ویرایش دقیق پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری، ویرایش زبانی متن و صفحه‌آرایی است. انجام صفحه‌آرایی و ویراستاری زبانی و ساختاری پایان‌نامه، بهترین انتخاب برای دانشجویانی است که می‌خواهند پایان‌نامه دقیق، بی‌نقص و کاملاً مطابق با دستورالعمل دانشگاه داشته باشند.

این نوع ویراستاری، به‌ویژه برای تمامی دانشجویان دکتری و دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه‌های معتبر توصیه می‌شود. این گزینه، بهترین و کامل‌ترین انتخاب برای سفارش ویرایش پایان‌نامه در ورد است.

تنظیم دقیق صفحات پایان‌نامه برای دفاع ضروری است و عدم رعایت آن مسلماً باعث کسر نمره خواهد شد. لذا انجام ویرایش شکلی و ظاهری متن (صفحه‌آرایی)، اولین گام در تنظیم پایان‌نامه است. از طرفی، پایان‌نامه و رساله به عنوان نتایج کار پژوهشی و هویت شما است و باید بدون غلط املایی و نگارشی باشد. با ویرایش زبانی، جمله‌بندی‌های آکادمیک و روان و فاقد ایراد املایی و نگارشی در متن پایان‌نامه خود خواهید داشت.

هزینه درخواست ویراستاری کامل پایان‌نامه با توجه به ویرایش باکیفیت و دقیق پایان‌نامه، بسیار مناسب است. انجام این نوع ویرایش پایان‌نامه با تخفیف 25 درصدی صفحه‌آرایی توسط ویراستاران باتجربه ترنسلیت 98 انجام می‌شود.

همچنین با انتخاب ویرایش کامل، ویرایش فنی رایگان متن با تخفیف 100 درصدی ارائه می‌شود و نیاز به پرداخت هزینه جداگانه برای ویرایش فنی نیست. چون ویراستار در حین اصلاح جمله‌بندی پایان‌نامه، تمامی غلط‌های املایی و نگارشی، نیم‌فاصله و… را نیز رفع می‌کند.

سایر خدمات ویرایش پایان‌نامه ارشد و دکتری

علاوه بر قالب‌بندی و ویراستاری پایان‌نامه، ترنسلیت98 با توجه به نیاز دانشجویان، تعدادی از خدمات ویرایش پایان‌نامه را نیز به عنوان خدمات اضافی ارائه می‌کند. این خدمات اصلاح پایان‌نامه، در فرم ثبت سفارش قابل انتخاب هستند که عبارتند از:

 • اصلاح فهرست مراجع طبق فرمت: در این خدمات، بازنویسی و اصلاح منابع و مراجع پایان‌نامه (رفرنس‌ها) طبق شیوه های رفرنس‌نویسی استاندارد (از جمله APA، ونکوور، هاروارد، شیکاگو، IEEE و…) انجام می‌شود. اصلاح فهرست منابع و مآخذ پایان‌نامه، هم به‌صورت دستی و هم با نرم‌افزار Endnote امکانپذیر است.
 • ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی: در صورت انتخاب این گزینه، چکیده فارسی پایان‌نامه با دقت به انگلیسی ترجمه شده و در صفحه چکیده لاتین قرار می‌گیرد.
 • تایپ فرمول‌ها: اصولاً در یک پایان‌نامه، تمامی فرمول‌ها باید تایپ شده باشند. تایپ فرمول‌ها معمولاً توسط Microsoft Equation در محیط نرم‌افزار ورد یا با استفاده از نرم‌افزارهای فرمول‌نویسی مثل Mathtype انجام می‌شود. در صورتی که فرمول‌های داخل پایان‌نامه به‌صورت عکس و اسکرین‌شات از فایل‌های دیگر قرار گرفته‌اند، انتخاب این گزینه پیشنهاد می‌شود.
 • تایپ جداول: تمامی جدول‌ها در یک پایان‌نامه باید به‌صورت تایپ شده باشند. در صورتی که جدول‌های داخل پایان‌نامه به‌صورت عکس و اسکرین‌شات از فایل‌های دیگر قرار گرفت‌اند، انتخاب این گزینه پیشنهاد می‌شود.
 • اصلاح پاورقی‌ها: در صورتی که کلمات لاتین به همراه معادل فارسی آنها در فایل ذکر شده‌اند، با انتخاب این گزینه، کلمات لاتین به پاورقی انتقال پیدا می‌کند و تمامی پاورقی‌ها نیز از نظر شماره‌گذاری اتوماتیک، اصلاح می‌شوند.

اکثر دانشجویان، برای داشتن یک پایان‌نامه کامل و بدون ایراد، خدمات صفحه آرایی + ویرایش زبانی + اصلاح مراجع را انتخاب می‌کنند.

زمان انجام ویرایش پایان‌نامه و ویراستاری فوری رساله

زمان تقریبی برای انجام ویرایش پایان‌نامه ارشد و دکتری بین 3 تا 5 روز است. البته با سفارش ویراستاری فوری پایان‌نامه، فایل شما در مدت زمان کوتاه‌تری (2 روزه، 1 روزه و…) آماده می‌شود.

زمان دقیق انجام ویرایش پایان‌نامه، بستگی به خدمات مورد انتظار دانشجو (نوع ویراستاری انتخاب‌شده)، تعداد صفحات و کلمات متن، جزئیات شیوه‌نامه نگارشی دانشگاه، حجم ایرادات نگارشی و املایی متن پایان‌نامه و… دارد. با ثبت رایگان سفارش در سایت یا ارسال فایل به پشتیبانی سایت در پیامرسان‌ها، زمان تحویل عادی، فوری و… به اطلاع شما خواهد رسید.

ویرایش فوری پایان‌نامه ارشد و دکتری (یک روزه)

در صورتی که درخواست ویرایش فوری پایان‌نامه (حتی 1 روزه و کمتر) را دارید، انجام سریع ویراستاری پایان‌نامه با افزایش منصفانه هزینه خدمات قابل انجام است. این کار با افزایش ساعت کاری ویراستار پایان‌نامه انجام می‌شود. نگران اصلاح اورژانسی پایان‌نامه نیز نباشید. چون ما با استفاده همزمان از چند ویراستار و تقسیم کار، اصلاح فوری پایان‌نامه در یک روز و حتی در چند ساعت را نیز قبول می‌کنیم.

در صورتی که می‌خواهید از خدمات ویراستاری فوری پایان‌نامه استفاده کنید، می‌توانید به دو روش عمل کنید. در لحظه ثبت سفارش ویراستاری، در بخش توضیحات این موضوع را ذکر کنید تا سفارش شما در اولویت قرار گیرد. همچنین می‌توانید پس از ثبت سفارش در سایت از پشتیبانی آنلاین سایت یا تماس تلفنی موضوع را اطلاع دهید. مطمئن باشید که ویرایش رساله یا پایان‌نامه شما به صورت سریع و بسیار فوری و با کیفیت کاملاً تضمینی و بدون افت کیفیت انجام می‌شود.

هزینه ویراستاری پایان‌نامه ارشد و نرخ ویرایش رساله دکتری

قیمت ویراستاری پایان‌نامه دکتری و کارشناسی ارشد در ترنسلیت98، در مقایسه با کیفیت بالای خدمات، بسیار مناسب است. هزینه ویراستاری و صفحه‌آرایی پایان‌نامه در جدول انتهای همین صفحه بیان شده است. اما در اینجا، در مورد قیمت ویراستاری رساله و نرخ ویراستاری پایان‌نامه، نکاتی را ذکر می‌کنیم. هزینه ادیت پایان‌نامه و مقدار تخفیف ویراستاری به‌صورت زیر است.

هزینه ویرایش پایان‌نامه ارشد و دکتری

محاسبه هزینه ویرایش پایان‌نامه بر اساس تعداد صفحات استاندارد و تعداد کلمات متن به‌صورت زیر انجام می‌شود.

 1. هزینه صفحه‌آرایی پایان‌نامه (پکیج برنزی) به‌صورت کلمه‌ای 19 تومان محاسبه می‌شود. مطالعه شیوه‌نامه دانشگاه، تنظیمات اولیه فایل، ساخت استایل‌های اتوماتیک در ورد، ایجاد صفحات اول و آخر (صفحه عنوان فارسی و انگلیسی، بسم‌الله، چکیده، صورتجلسه دفاع، فهرست‌ها و…) برای هر فایلی (فارغ از تعداد کلمات و صفحات آن) انجام می‌شود. بنابراین، سفارشاتی که شامل فرمتبندی و تنظیم ساختار پایان‌نامه باشند، دارای هزینه پایه 180 هزار تومانی هستند.
 2. قیمت ویراستاری فنی متن پایان‌نامه، به‌صورت کلمه‌ای 40 تومان محاسبه می‌شود. در محاسبه نرخ ویرایش متن پایان‌نامه، فقط تعداد کلمات چکیده فارسی و متن فصل‌ها محاسبه می‌شود.
 3. نرخ ویرایش زبانی و دستوری پایان‌نامه به‌صورت کلمه‌ای 80 تومان محاسبه می‌گردد. با توجه به اینکه در این نوع خدمات، ویراستاری ادبی پایان‌نامه و بازخوانی کامل رساله انجام می‌شود، ویراستار تمامی اصلاحات مرتبط با ویرایش فنی را نیز به‌صورت همزمان اعمال می‌کند و فایل شما ویرایش فنی رایگان خواهد شد.
 4. تعرفه صفحه‌آرایی پایان‌نامه + ویراستاری فنی متن (پکیج نقره‌ای)، برابر با 59 تومان بر کلمه است.
 5. قیمت صفحه‌آرایی پایان‌نامه + ویراستاری دستوری و زبانی متن برابر با 99 تومان بر کلمه است.

چند نکته مهم در مورد قیمت ویراستاری پایان‌نامه

 • هزینه صفحه آرایی و ویرایش پایان‌نامه ارتباطی به تعداد ایرادات فایل ندارد و کم یا زیاد بودن تعداد ایرادات، باعث افزایش یا کاهش هزینه نمی‌شود. معیار تعیین هزینه، حجم کل کار است (تعداد کلمات فایل ارسالی کاربر).
 • اصولاً قیمت صفحه‌آرایی پایان‌نامه به صورت صفحه‌ای محاسبه می‌شود که برای راحتی محاسبه به صورت کلمه‌ای ارائه شده است. هزینه ویراستاری املایی و نگارشی پایان‌نامه بر اساس تعداد کلمات چکیده فارسی و متن فصل‌ها در فایل ارسالی کاربر (فایل مبدأ) است.
 • برای منصفانه بودن قیمت‌گذاری برای ویرایش متن پایان‌نامه، فقط تعداد کلمات چکیده فارسی و فصل‌ها حساب می‌شود و هزینه‌ای برای ویرایش متن صفحات اول و انتهایی دریافت نمی‌شود.
 • پکیج نقره‌ای، شامل خدمات صفحه‌آرایی و ویرایش فنی پایان‌نامه. یعنی هم قالب‌بندی پایان‌نامه بر اساس فرمت دانشگاه و هم ویرایش فنی متن روی فایل انجام خواهد شد.
 • پکیج طلایی، کامل‌ترین نوع ویراستاری است که تمامی خدمات فرمت‌بندی پایان‌نامه، ویرایش فنی و ویرایش زبانی متن را شامل می‌شود.
 • در ترنسلیت98، تفاوتی در قیمت ویراستاری پایان‌نامه مقاطع مختلف (کارشناسی، ارشد و دکتری) وجود ندارد و تمام فایل‌ها با نهایت دقت توسط ویراستارهای حرفه‌ای ویرایش می‌شوند.
 • برخی موارد به عنوان خدمات اضافی در کنار درخواست ویرایش پایان‌نامه قابل انتخاب هستند. مانند ویرایش پاورقی‌ها، اصلاح مراجع طبق شیوه مورد نظر دانشگاه (APA، Vancouver, IEEE,…)، تایپ فرمول‌ها و جداولی که به صورت عکس در فایل قرار گرفته‌اند و ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی. این موارد، خدمات اضافی سایت هستند که خارج از دسته‌بندی صفحه آرایی، ویرایش فنی و ویرایش زبانی قرار دارند. این موارد به صورت جداگانه در صورت درخواست کاربر محاسبه و انجام می‌شوند. همچنین تبدیل جملات اول شخص و دوم شخص به سوم شخص و مجهول‌سازی افعال در ویرایش زبانی، در صورت درخواست کاربر، با افزایش 20درصدی هزینه ویرایش زبانی قابل انجام است. در صورت ثبت سفارش از طریق صفحه ثبت سفارش ویراستاری، این موارد قابل انتخاب هستند. در صورت ثبت سفارش از طریق ایمیل یا پیام‌رسان‌ها نیز موارد مورد نظر باید به صورت دقیق ذکر شوند تا در برآورد هزینه لحاظ گردد.
 • اگر برای برآورد هزینه ویرایش پایان‌نامه خود، نیاز به شمارش تعداد کلمات پایان‌نامه دارید. می‌توانید آموزش شمارش تعداد کلمات در نرم افزار Word را مطالعه کنید.

نمونه پایان‌نامه ویرایش‌ شده در ترنسلیت98

برای مشاهده و اطمینان از کیفیت پایان‌نامه‌‎های ویرایش شده در سایت تخصصی ویراستاری ترنسلیت98 می‌توانید این فایل نمونه پایان‌نامه ویرایش شده را دانلود و مشاهده کنید. به دلیل اینکه نمی‌توان کل فایل را برای دانلود قرار داد، قسمتی از فایل اصلی صرفاً برای مشاهده کیفیت کار ویراستاری برای دانلود قرار داده شده است. این فایل، یک نمونه کامل پایان‌نامه ویراستاری شده است و مطابق با دستورالعمل نگارش پایان‌نامه دانشگاه شهید بهشتی آماده شده است.

ذکر این نکته ضروری است که هیچ محدودیتی در رعایت شیوه‌نامه دانشگاه‌های مختلف وجود ندارد. تابه‌حال صدها پایان‌نامه، مقاله، گزارش سمینار، پروژه کلاسی و… برای دانشجویان مقاطع مختلف (کارشناسی، ارشد، دکتری) دانشگاه‌های دولتی، نیمه‌دولتی، آزاد، پیام نور و… توسط ترنسلیت98 ویراستاری شده است.

ویژگی‌های نمونه رساله ویراستاری شده

تمامی موارد لازم برای ویرایش ظاهری و شکلی (صفحه‌آرایی) یک پایان‌نامه اصولی در آن رعایت شده است. مانند: شماره‌گذاری صحیح صفحات ابتدایی و فصول. تنظیم فونت پایان‌نامه. ایجاد فهرست خودکار مطالب. ساختن فهرست خودکار شکل‌ها و جدول‌ها. نوشتن پاورقی رساله به صورت استاندارد و تنظیم فونت پاورقی‌ها. تیتربندی خودکار عناوین اصلی و فرعی. شماره‌گذاری اتوماتیک شکل‌ها، جدول‌ها و فرمول‌ها بر اساس شماره فصل. رفرنس‌نویسی اصولی مطابق استایل IEEE و ارجاع صحیح به مراجع در متن پایان‌نامه.

در ارتباط با ویرایش املایی، علائم نگارشی و نیم فاصله (فنی)، به تمامی اصول نگارش صحیح پایان‌نامه و پرهیز از ایرادات املایی و نگارشی توجه شده است. علائم نگارشی مانند نقطه، ویرگول، پرانتز و… در جای صحیح خود به‌کار رفته‎‌اند. فایل فاقد هرگونه به‌هم‌ریختگی در فونت و زبان اعداد فارسی و انگلیسی است. در ویرایش متن این پایان‌نامه، نیم‌فاصله‌ها نیز کاملاً رعایت شده‌اند.

همچنین در موارد مرتبط با ویرایش جمله‌بندی (زبانی) نیز در این پایان‌نامه‌ی ویراستاری‌شده، می‌توان به موارد قوت زیادی اشاره کرد. مانند: جمله‌بندی صحیح. روان‌نویسی متن. پرهیز از جملات طولانی و خیلی کوتاه. عدم وجود خطاهای ساختاری در جملات، عدم استفاده از ضمیر و فعل اول شخص. استفاده از جملات مجهول و ضمیر سوم شخص در نگارش پایان‌نامه و ….

چرا انجام ویراستاری پایان‌نامه خود را به ترنسلیت98 بسپاریم؟

 • سابقه ویرایش کامل صدها پایان‌نامه با کیفیت بسیار بالا
 • دقت بسیار زیاد در رفع ایرادات پایان‌نامه و احتمال بسیار ضعیف ایراد گرفتن اساتید راهنما و داوران از پایان‌نامه‌های ویرایش شده توسط ویراستار پایان‌نامه ترنسلیت98 بر اساس تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما
 • ضمانت ویرایش رایگان بدون قید و شرط برای تمامی خدمات ویراستاری و صفحه‌آرایی تا روز آخر (انجام رایگان اصلاحیه دفاع و رفع ایرادات طبق نظر دانشجو و استاد راهنما تا تحویل نهایی به مسئول کتابخانه)
 • انجام ویراستاری فوری پایان‌نامه بر اساس فرمت تمامی دانشگاه‌های دولتی، آزاد، غیر انتفاعی، پیام نور، علمی کاربردی و…
 •  رضایت بسیار بالای دانشجویان از کیفیت، سرعت و هزینه ویراستاری پایان‌نامه در ترنسلیت98
7

سال سابقه ویرایش حرفه‌ای پایان‌نامه

2476

سفارش ویرایش کامل پایان‌نامه از سال 1396 تا 1402

97%

رضایت دانشجویان از کیفیت خدمات

94%

رضایت دانشجویان از زمان تحویل

نظر دانشجویان در مورد خدمات ویراستاری ترنسلیت98

نظر تعدادی از دانشجویان که سفارش ویراستاری پایان‌نامه کارشناسی ارشد یا دکتری خود را به ترنسلیت98 سپرده‌اند، در زیر آمده است. هدف اصلی ترنسلیت98، ارائه بالاترین کیفیت ویراستاری است. از سوی دیگر، با توجه به اینکه قشر دانشجو معمولاً دارای درآمد پایینی است، خدمات ویرایش تا حد امکان با کمترین هزینه ارائه می شود.

سؤالات متداول

هزینه ویرایش یک پایان‌نامه، ثابت نیست و به عوامل مختلفی مانند نوع سفارش (صفحه آرایی، ویرایش متن، اصلاح رفرنس‌ها و…) و حجم کار (تعداد صفحات و تعداد کلمات) بستگی دارد و به هیچ وجه نمی‌توان نرخ ثابت و حتی تخمینی برای آن اعلام کرد.

برای محاسبه هزینه ویراستاری فایل‌های ارسالی از نرخ‌های جدول پایین برگه استفاده می‌شود. البته نیاز به انجام محاسبات توسط شما نیست و کافی است سفارش خود را ثبت کنید تا برآورد هزینه در اسرع وقت بصورت رایگان برای شما انجام شود.

تحویل عادی بر اساس تعداد صفحات فایل و نوع ویرایش، معمولاً بین 3 تا 6 روز زمان می‌برد. البته تحویل فوری سفارش (2 روزه و حتی 1روزه و کمتر) هم امکانپذیر است. برآورد دقیق زمان و هزینه به صورت رایگان انجام می‌شود. کافی است فرم ثبت سفارش را تکمیل کنید یا فایل ورد رساله خود را از طریق پیام‌رسان‌های مختلف (تلگرام، واتساپ، ایتا، بله) به شماره ۰۹۰۵۸۴۳۹۳۵۱ ارسال کنید تا همکاران ما در مدت کمتر از 30 دقیقه، زمان و هزینه دقیق را به شما اطلاع دهند.

با انتخاب گزینه‌ی صفحه آرایی پایان نامه، فایل شما کاملاً بر اساس شیوه نامه دانشگاه خودتان تنظیم می‌شود.

بله. فرم ثبت سفارش را تکمیل کنید و در توضیحات بنویسید که تحویل فوری پایان نامه نیاز دارید. از طریق پشتیبانی واتساپ/تلگرام نیز می‌توانید فایل را ارسال کنید تا بررسی سفارش شما به صورت فوری انجام شود. امکان تحویل فوری یک روزه و کمتر هم وجود دارد.

ترنسلیت 98، حفظ امنیت و محرمانگی فایل پایان‌نامه شما را به طور کامل تضمین می‌کند. متأسفانه بعضی سایت‌ها، کارهای محتوایی مانند نوشتن پایان‌نامه و مقاله نیز انجام می‌دهند که احتمال دارد از اطلاعات پایان‌نامه شما کپی‌برداری کنند! همچنین بعضی سایت‌ها، کار ویراستاری پایان‌نامه را به صورت دورکاری به ویراستارهای متفرقه می‌سپارند که احتمال سوء استفاده را افزایش می‌دهد.

ترنسلیت98، با آگاهی از این سوء استفاده‌های احتمالی و با سابقه‌ی بیش از 7 سال کار تخصصی در حوزه ویرایش پایان‌نامه، به شما تضمین می‌دهد که امنیت پایان‌نامه شما کاملاً حفظ خواهد شد. حتی فایل‌های نهایی پایان نامه پس از تحویل به دانشجویان، از تمامی سیستم‌ها حذف می‌شود. از طرفی، ویرایش پایان‌نامه توسط اعضای مجرب تیم ویرایش می‌شود و به هیچ وجه از مجموعه خارج نمی‌شود و به ویراستار متفرقه نیز سپرده نمی‌شود.

مطمئن باشید که ویراستارهای ترنسلیت98، کاملاً آموزش‌دیده، حرفه‌ای و مورد اعتماد هستند و به دلیل همین سخت‌گیری در خصوص حفظ امنیت فایل‌های کاربران، خوشبختانه در طول 7 سال سابقه‌ی فعالیت وبسایت، تابحال هیچ مشکلی از این لحاظ به وجود نیامده است.

ما این تضمین را می‌دهیم که ویرایش پایان‌نامه شما با دقت بالای 99 درصد انجام می‌شود و احتمال وجود ایراد در آن بسیار کم است. با این وجود اگر داورها یا استاد راهنمای پایان نامه ایرادی بگیرند، به صورت رایگان اصلاح خواهد شد.

بله. با سفارش ویرایش فنی پایان‌نامه، اصلاح ایرادات تایپی، املایی، علائم نگارشی، فاصله و نیم‌فاصله و… به طور کامل در فایل پایان نامه انجام می‌شود.

بله. در صورت تمایل شما، اصلاح مراجع پایان نامه (هم رفرنس نویسی درون متنی و هم بازنویسی فهرست منابع و مراجع)، طبق استایل مورد نظر دانشگاه شما تنظیم می‌شود. برای این کار در فرم ثبت سفارش می‌توانید تیک گزینه مربوط به ویرایش مراجع پایان نامه را بزنید و یا در صورت ثبت سفارش از طریق واتساپ/تلگرام، درخواست خود را در خصوص ویرایش رفرنس پایان نامه با پشتیبان مطرح کنید تا در برآورد هزینه لحاظ شود.

بله با سفارش ویرایش زبانی، اصلاح رساله شما از لحاظ دستوری و زبانی و جمله‌بندی مورد ویرایش دقیق قرار می‌گیرد. خبر خوب اینکه با سفارش ویرایش دستوری و زبانی پایان‌نامه، تمامی خدمات ویرایش فنی پایان‌نامه (غلط‌گیری املایی و تایپی، رعایت فاصله و نیم فاصله، اصلاح علائم نقطه گذاری نگارشی و…) نیز به صورت رایگان روی فایل شما اعمال می‌شود.

نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان دارید؟

کارشناسان سایت به صورت 24 ساعته از طریق پیام‌رسان‌های مختلف (تلگرام، واتساپ، ایتا، بله) با شماره 09058439351 و در ساعات کاری (19-9) ایام غیرتعطیل از طریق تماس تلفنی با شماره 01191010980 آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان هستند.

جدول قیمت ویراستاری و صفحه‌آرایی پایان‌نامه

برای ثبت سفارش ویراستاری پایان‌نامه حرفه‌ای با 6 ماه ضمانت ویرایش رایگان، لطفاً یکی از خدمات زیر را انتخاب کنید.

پکیج برنزی
هر کلمه 28 تومان
19 تومان
صفحه‌آرایی کامل طبق شیوه‌نامه
تنظیم فونت‌ها
تنظیم صفحات اول و آخر (عنوان فارسی و لاتین، بسم‌الله، فهرست‌ها و...)
شماره‌گذاری صفحات
ایجاد فهرست اتوماتیک مطالب، فهرست اشکال و جداول
شماره‌گذاری خودکار تیترهای اصلی و فرعی
شماره‌گذاری اتوماتیک شکل‌ها، جدول‌ها، نمودارها، فرمول‌ها و...
حاشیه‌بندی صفحات، تنظیم فاصله بین خطوط متن، تورفتگی پاراگراف‌ها و ...
سایر موارد مرتبط با صفحه آرایی و تنظیم فرمت
ثبت سفارش پکیج برنزی
پکیج نقره‌ای
هر کلمه 77 تومان
59 تومان
صفحه‌آرایی + ویرایش فنی متن
تمام موارد پکیج برنزی + موارد زیر:
رفع ایرادات تایپی و غلط‌های املایی
اصلاح کامل فاصله و نیم‌فاصله
اصلاح علائم نشانه‌گذاری در جملات (نقطه آخر جملات، ویرگول مکث، دونقطه قبل از نقل قول و...)
اصلاح فاصله علائم نگارشی متن از کلمه قبلی و بعدی (نقطه، ویرگول، دو نقطه، نقطه ویرگول، گیومه، پرانتز و…)
استفاده صحیح از پرانتز، گیومه، علامت درصد، علامت ممیز فارسی بین اعداد و ...
اصلاح به‌هم‌ریختگی زبان و ترتیب اعداد به‌کار رفته در متن (فارسی کردن اعداد در متن فارسی و انگلیسی کردن اعداد در متن انگلیسی)
فارسی کردن اعداد و ممیزها در جداول
ثبت سفارش پکیج نقره‌ای
پکیج طلایی
هر کلمه 116 تومان
99 تومان
صفحه‌آرایی + ویرایش فنی و زبانی متن
تمام موارد پکیج نقره‌ای + موارد زیر:
روان‌نویسی متن و ساده‌سازی جمله‌بندی‌ها
اصلاح و روان‌سازی متون ترجمه‌شده (غیرماشینی)
رفع خطاهای دستوری، ساختاری و جمله‌بندی
اصلاح تطابق فعل و فاعل، افعال و ضمایر (اصلاح مفرد یا جمع بودن فعل و فاعل و ...)
استفاده صحیح از قرینه فعل، اصلاح حذف اشتباه افعال
حذف و جایگزینی واژگان و کلمات تکراری، عامیانه و ناقص
کوتاه‌سازی جملات طولانی و اتصال جملات خیلی کوتاه به یکدیگر برای منسجم کردن متن
اصلاح نحوه استفاده از حروف ربط در ساختار جملات (را، که، و، ...)
تبدیل جملات اول شخص و دوم شخص به سوم شخص (در صورت درخواست) و ...
ثبت سفارش پکیج طلایی
نکات مهم:

* تمامی خدمات، دارای هزینه پایه 180 هزار تومان است (برای مطالعه کامل شیوه‌نامه، انجام تنظیمات اولیه، ایجاد استایل‌ها و…)
* یک صفحه استاندارد برای محاسبه هزینه صفحه‌آرایی، شامل 250 کلمه است (فایل ورد در سایز A4، با فونت 14 و فاصله خطوط 1.5)
* برای منصفانه بودن هزینه ویرایش متن (پکیج‌های نقره‌ای و طلایی)، فقط تعداد کلمات چکیده فارسی و متن فصل‌ها لحاظ می‌شود.
* شمارش دقیق کلمات فایل PDF امکان‌پذیر نیست. برای برآورد دقیق هزینه، لطفاً فایل word پایان‌نامه خود را ارسال کنید.
* ثبت سفارش کاملاً رایگان است و برای برآورد هزینه سفارش مبلغی دریافت نمی‌شود.
* در صورت داشتن هرگونه سؤال و درخواست راهنمایی در مورد هزینه، زمان و… با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.
* ارسال سفارش و درخواست برآورد هزینه از طریق پشتیبانی آنلاین در پیامرسان‌ها و ایمیل نیز امکان‌پذیر است.

4.8/5 - (67 امتیاز)
تخفیف 100 هزار تومانی
پوچ
تخفیف 200 هزار تومانی
شانس نیاوردی
تخفیف 120 هزار تومانی
پوچ
تخفیف 150 هزار تومانی
ایشالا دفعه بعد
تا 200 هزار تومن برنده شو!

فرصت رو از دست نده. شانس خودت رو برای دریافت رایگان کد تخفیف امتحان کن.