ویرایش پایان نامه ارشد – ویراستاری رساله دکتری – 100% تضمینی

ویرایش پایان نامه ارشد و ویراستاری رساله دکتری، غلط‌گیری و تصحیح پایان نامه، اولین کاری است که بلافاصله بعد از نگارش پایان نامه لیسانس و قبل از دفاع از رساله دکترا و تز ارشد باید انجام شود. ترنسلیت98، انواع سفارش ویراستاری پایان نامه ارشد، ویراستاری رساله دکتری و اصلاح پایان‌نامه کارشناسی را انجام می‌دهد. در حال حاضر، تمرکز اصلی ترنسلیت98 در ویراست متون فارسی، روی ویرایش پایان نامه دانشگاه های مختلف متمرکز است. خدمات ویراستاری تخصصی پایان نامه برای ویرایش کامل پایان نامه کارشناسی، ویراستاری حرفه ای پایان نامه کارشناسی ارشد و ویرایش تخصصی رساله دکتری قابل استفاده است. اگر کار نوشتن پروپوزال، سمینار، پایان نامه یا رساله خود را انجام داده اید و درخواست انجام ویراستاری پایان نامه دارید، ترنسلیت98 به عنوان بهترین سایت ویرایش پایان نامه در خدمت شماست.

فهرست محتویات

ویرایش تضمینی پایان نامه چگونه انجام می‌شود؟

ترنسلیت 98 به دلیل بهره‌گیری از ویراستار حرفه‌ای پایان نامه با سابقه صدها کار ویراستاری رساله و پایان‌نامه و اطمینان از ناچیز بودن ایرادات کار، کیفیت کار شما را به طور کامل ضمانت می‌کند. تمامی خدمات ویراستاری پایان نامه در ترنسلیت98، دارای ضمانت ویرایش پایان نامه تا روز دفاع و دریافت نمره پایان‌نامه است. یعنی در صورت وجود هر گونه مشکل و اصلاحیه داوری پایان نامه، فایل شما دوباره بازبینی شده و ایرادات مطرح شده به صورت رایگان رفع خواهد شد. هرچند سابقه چند ساله ما و رضایت کامل دانشجویان نشان داده است که احتمال ایراد گرفتن داوران از پایان نامه تنظیم شده توسط تیم حرفه ای ویراستاری رساله در ترنسلیت98 بسیار ناچیز است. به جرأت می‌توان گفت که تصحیح پایان نامه ارشد و دکتری در ترنسلیت 98، یکی از بهترین خدمات ویرایش آنلاین پایان نامه در سطح کشور است. تمامی خدمات ویراستاری پایان نامه در ترنسلیت98، با گارانتی 100 روزه ویرایش رایگان پایان نامه ارئه می شود.

در حال حاضر، تعداد زیادی از دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه‌های بزرگ و مطرح کشور ازجمله دانشگاه تهران، صنعتی شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی و همچینن دانشجویان دانشگاه‌های آزاد، پیام نور و غیردولتی سراسر کشور، تصحیح پایان‌نامه ارشد و دکتری خود را به ترنسلیت98 می‌سپارند.

ویراستاری پایان نامه ارشد - ویرایش پایان نامه کارشناسی - ویرایش رساله دکتری

مقایسه خدمات انجام ویرایش پایان نامه ارشد و دکتری

خدمات ویرایش پایان نامه ارشد و رساله دکتری جزء خدمات حرفه ای ترنسلیت 98 است. با توجه به نوع نیاز شما، سطح نگارش پایان‌نامه و اصلاحات مورد نیاز شما، خدمات ویراستاری پایان‌نامه در پنج نوع مختلف قابل ارائه است. شما می‌توانید درخواست ویرایش پایان نامه خود را به یکی از صورت‌های زیر سفارش دهید:

1- چیدمان و صفحه آرایی پایان نامه (ویرایش ظاهری و تنظیم پایان نامه)

معمولاً دانشگاه‌های مختلف، فایلی را با عنوان دستورالعمل نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد، شیوه نامه نگارش و تدوین رساله دکتری و یا با عناوین مشابه در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند. این آیین نامه نگارشی پایان نامه و رساله برای دانشگاه‌های مختلف متفاوت است. دستورالعمل نگارشی برای یکدست شدن پایان نامه‌های دانشگاهی، آراستگی ظاهری متن، تنظیم دقیق پایان نامه و جلوگیری از اشتباه در فصل بندی پایان نامه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. فایل شیوه نامه نگارش پایان نامه شامل اطلاعات لازم برای انجام چیدمان اصولی، صفحه آرایی و فرمت بندی صحیح به منظور انجام ویرایش پایان نامه دانشجویی می‌باشد.

تنظیم فرمت پایان نامه لاتین طبق دستورالعمل نگارشی دانشگاه

ترنسلیت98 خدمات فرمت بندی پایان نامه انگلیسی و سایر زبان ها را نیز با بالاترین کیفیت ارائه می‌کند. این خدمات ویژه دانشجویان رشته های مترجمی یا زبان و ادبیات انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیای، روسی، ترکی  و… می‌باشد. هیچ محدودیتی از لحاظ زبان متن برای تنظیم پایان نامه به سایر زبانها وجود ندارد. برای مثال اگر به دنبال تنظیم و تدوین پایان نامه انگلیسی، انجام فرمت بندی پایان نامه فرانسه، تنظیم رساله دکتری به زبان آلمانی و … هستید، ترنسلیت98 با ویراستاران حرفه ای در کنار شماست. نرخ صفحه آرایی رساله لاتین نیز مانند متن فارسی بوده و تفاوتی بین قیمت ویرایش پایان نامه انگلیسی و فارسی و سایر زبانها وجود ندارد.

انجام فرمت‌بندی پایان نامه طبق شیوه دانشگاهی

برای استفاده از خدمات ویراستاری حرفه ای پایان نامه خود کافی است پس از نگارش پایان نامه، فایل خام پایان‌نامه خود را به همراه فایل راهنمای نگارش پایان نامه که از وبسایت دانشگاه دانلود کرده‌اید، برای ما ارسال کنید. قالب بندی پایان نامه شما توسط یک ویراستار تخصصی پایان نامه و در فرمت مورد نظر دانشگاه قرار می‌گیرد. همچنین در صورتی که پایان نامه شما اصلاحیه خورده است و نیاز به اصلاح پایان نامه ارشد و یا تصحیح رساله دکتری خود دارید، انتخاب این گزینه ویراستاری پایان نامه می‌تواند راه حل رفع ایرادات پایان نامه شما باشد. زیرا معمولاً اصلاحیه پایان نامه مربوط به ایرادات داوران از رعایت نکردن چیدمان دقیق پایان نامه و صفحه آرایی صحیح رساله است. البته برخی مواقع، انجام اصلاحات پایان نامه و رساله مربوط به متن است که در بخش بعدی به آن اشاره شده است.

خدمات ویرایش صوری (صفحه‌آرایی، تنظیم و فرمت بندی پایان نامه)

 • حاشیه بندی صفحات، تنظیم فاصله بین خطوط متن، فصل بندی، بخش بندی، صفحه بندی پایان نامه، پاراگراف بندی
 • تنظیم فونت پایان نامه، کنترل اندازه و قلم تیترها، تنظیم سایز فونت متن انگلیسی و فارسی پایان نامه و …
 • فهرست نویسی رساله به صورت دقیق و ایجاد فهرست مطالب به صورت خودکار، اتوماتیک کردن فهرست شکل‌ها، لیست جدول‌ها و فهرست نمودارهای رساله
 • اصلاح نحوه شماره گذاری صفحات پایان نامه، ویرایش و تنظیم صفحات ابتدایی فصل‌ها و صفحات پایانی
 • ویرایش شماره گذاری پاورقی، پانویس، زیرنویس و تنظیم فونت پاورقی فارسی و لاتین
 • شماره گذاری و تنظیم فونت مراجع پایانی (منابع و مآخذ)
 • شماره بندی خودکار عناوین تیترهای اصلی و فرعی، شماره گذاری خودکار فرمول‌ها و روابط ریاضی،
 • شماره گذاری خودکار شکلهای پایان نامه، جداول‌ و نمودارها و…
 • و به طور کلی هر چیزی که در خصوص فرمت بندی پایان نامه و صفحه بندی رساله در فایل شیوه نامه نگارشی دانشگاه شما باشد…

با سفارش صفحه آرایی، فایل شما کاملاً طبق فرمت دانشگاه تنظیم می‌شود.

2- ویراستاری فنی پایان نامه (رفع غلط املایی و اصلاح ایرادات نگارشی)

اگر رساله شما مطابق دستورالعمل دانشگاه است اما متن پایان نامه نیاز به اصلاح اشکالات تایپی و املایی و نگارشی دارد، انتخاب این گزینه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با انتخاب خدمات ویرایش فنی پایان نامه، فایل شما توسط یک ویراستار حرفه ای پایان نامه به طور کامل از لحاظ رعایت علائم نگارشی، نشانه گذاری، نقطه‌گذاری، اصلاح نیم‌فاصله و غلط‌های تایپی و ایرادات املایی بررسی و ویرایش خواهد شد. بنابراین، این نوع سفارش ویراستاری پایان نامه، شامل ویرایش متن پایان نامه برای رفع غلطهای املایی رساله و به عبارت دیگر ادیت متن پایان نامه است.

انجام ویرایش ظاهری و ویراستاری پایان نامه (ادیت متن پایان نامه)

در این نوع خدمات، ویرایش متن پایان نامه شما به صورت فنی انجام می‌شود. با این درخواست ویرایش پایان نامه، ساختار جمله بندی متن تغییر زیادی نمی‌کند، اما اصلاح کامل ایرادات املایی و علائم نگارشی به طور کامل انجام می‌شود. علاوه بر لزوم انجام صفحه آرایی پایان نامه، رعایت علائم نگارشی و غلط های املایی نیز یکی از ملزومات لازم برای ویرایش پایان نامه ارشد و رساله دکتری به منظور انجام ویرایش و تصحیح پایان نامه است. درخواست ویراستاری فنی متن پایان نامه شامل موارد زیر است:

 • رفع ایرادات و غلط‌های املایی رساله
 • اصلاح کامل اشکالات تایپی متن پایان نامه
 • اصلاح فاصله و نیم فاصله در رساله به طور کامل
 • اصلاح فاصله علائم نگارشی متن (نقطه، ویرگول، دو نقطه، نقطه ویرگول، پرانتز و…) از کلمه قبلی و بعدی
 • اصلاح استفاده اشتباه از علائم لاتین و جایگزینی آن با شکل صحیح فارسی آن (استفاده از پرانتز، گیومه، علامت درصد، علامت ممیز فارسی بین اعداد و…)
 • اصلاح به هم ریختگی زبان و ترتیب اعداد به‌کار رفته در متن (فارسی کردن اعداد در متن فارسی و انگلیسی کردن اعداد در متن انگلیسی)
 • فارسی کردن اعداد و ممیزها در جدول ها

قیمت ویرایش فنی پایان‌نامه و رفع تمام ایرادات فوق در انتهای همین صفحه آمده است.

با سفارش ویرایش فنی پایان نامه، تمامی ایرادات املایی، علائم نگارشی، فاصله و نیم‌فاصله رفع می‌شود.

3- ویراستاری زبانی و ساختاری پایان نامه (بازبینی کامل نگارشی)

با انتخاب گزینه درخواست ویراستاری زبانی پایان نامه، رساله شما علاوه بر اصلاح غلط‌های املایی و نگارشی مندرج در بخش قبل (ویراستاری فنی پایان نامه)، از لحاظ دستوری و زبانی نیز مورد ویرایش دقیق قرار می‌گیرد. پیشنهاد ما برای ویرایش متن پایان‌نامه، استفاده از خدمات ویرایش تخصصی و علمی پایان نامه است. اگر: پایان نامه خود را با استفاده از متون ترجمه شده مقالات مختلف نوشته‌اید؛ متن رساله شما روان نیست و نیاز به ساده سازی و تغییر جمله‌بندی متن رساله دارید. توجه داشته باشید که ویرایش متن ترجمه ماشینی گوگل ترنسلیت قابل انجام نیست و بهتر است سفارش ترجمه کیفیت عالی ثبت گردد.

انجام بازخوانی پایان نامه و ویرایش دقیق متن (اصلاح جمله بندی رساله)

در صورت سفارش ویرایش تخصصی پایان نامه، خیالتان از بابت نگارش و روان سازی متن راحت باشد.زیرا ویراستاری علمی و زبانی پایان نامه شما توسط یک ویراستار مسلط به دستور نگارش زبان فارسی انجام می شود. در ویرایش زبانی و دستوری پایان نامه، اصلاحات زیر روی رساله شما اعمال خواهد شد:

 • تمامی اصلاحات مندرج در قسمت قبلی (ویرایش فنی پایان نامه)
 • روان نویسی متن پایان نامه و ساده کردن جمله بندی
 • اصلاح و روان سازی متون ترجمه شده (غیرماشینی) مندرج در پایان نامه
 • رفع خطاهای دستوری، ساختاری و جمله‌بندی
 • حذف قرینه فعل و اصلاح حذف اشتباه فعل در متن
 • حذف و جایگزینی واژگان و کلمات تکراری، عامیانه، ناقص و…
 • کوتاه سازی جملات طولانی و اتصال جملات خیلی کوتاه به یکدیگر برای منسجم کردن ساختار پایان نامه
 • تبدیل جملات اول شخص به سوم شخص و مجهول سازی جملات (در صورت درخواست)
 • اصلاح نحوه استفاده از حروف ربط در ساختار جملات (را، که، و، …)
 • اصلاح «را»ی مفعولی

نرخ بازخوانی و ویرایش زبانی پایان نامه و رساله برای ویراستاری کامل جمله بندی های فایل در جدول پایین صفحه آمده است.

با سفارش ویرایش زبانی پایان نامه، تمامی ایرادات نگارشی و جمله‌بندی فایل شما رفع می‌شود.

4- ویرایش ظاهری و فنی پایان نامه (صفحه‌آرایی + ویراستاری فنی)

با انتخاب این گزینه، انجام ویرایش پایان نامه دانشگاهی شما، هم شامل صفحه‌آرایی و هم ویراستاری فنی پایان نامه می‌شود. در واقع، ترکیب تمامی موارد مندرج در قسمت 1 و 2 برای فرمت بندی ظاهری و ویرایش متن پایان نامه است. اگر متن پایان نامه شما روان است و نیازی به تغییر جمله بندی و بازنویسی متن پایان نامه خود ندارید، این گزینه، بهترین انتخاب برای اصلاح پایان‌نامه شما و داشتن یک پایان نامه استاندارد و کامل است. با انتخاب خدمات صفحه آرایی و ویرایش فنی پایان نامه، رساله‌ی شما علاوه بر مطابقت دقیق با دستورالعمل نگارشی دانشگاه، از لحاظ رفع ایرادات املایی و اصلاح علائم نگارشی و نشانه گذاری نیز به طور کامل بررسی و اصلاح می‌شود.

قیمت خدمات ویراستاری ظاهری و فنی پایان نامه بسیار مناسب است. این خدمات دارای تخفیف ویرایش پایان‌نامه می باشد و هزینه صفحه آرایی پایان نامه با تخفیف 20 درصدی محاسبه می‌شود.

5- ویرایش کامل و بازخوانی پایان نامه (چیدمان + ویراستاری زبانی رساله)

پیشنهاد ترنسلیت98 برای ویرایش دقیق پایان نامه ارشد و رساله دکتری، انتخاب این گزینه است. انجام صفحه آرایی و ویراستاری زبانی و ساختاری پایان نامه، بهترین انتخاب برای دانشجویانی است که می‌خواهند پایان‌نامه دقیق، بی‌نقص و کاملاً مطابق با دستورالعمل دانشگاه داشته باشند این خدمات به ویژه برای دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه های معتبر و دانشجویان دکتری توصیه می‌شود. این گزینه، بهترین و کامل‌ترین انتخاب برای سفارش ویرایش پایان نامه در ورد است. تنظیم دقیق صفحات پایان نامه برای دفاع ضروری است و عدم رعایت آن مسلماً باعث کسر نمره خواهد شد. از طرفی پایان‌نامه و رساله به عنوان نتایج کار پژوهشی و هویت شما است و باید بدون غلط املایی و نگارشی باشد.

هزینه درخواست ویراستاری کامل پایان نامه با توجه به ویرایش باکیفیت و دقیق پایان‌نامه، بسیار مناسب است. انجام این نوع ویرایش پایان نامه با تخفیف 25 درصدی صفحه آرایی توسط ویراستاران باتجربه ترنسلیت 98 انجام می‌شود. همچنین ویرایش کامل، تمامی خدمات ویرایش فنی رایگان متن با تخفیف 100 درصدی ارائه می‌شود.

زمان انجام ویرایش پایان‌ نامه و درخواست ویراستاری رساله

زمان دقیق انجام ویرایش پایان نامه بستگی به کیفیت مورد انتظار دانشجو (نوع ویراستاری انتخاب شده)، جزئیات شیوه نامه نگارشی دانشگاه، حجم ایرادات نگارشی و املایی متن پایان نامه و… دارد. اما زمان تقریبی برای انجام ویراستاری پایان نامه بین 2 تا 7 روز است.

ویرایش فوری پایان نامه ارشد و دکتری

در صورتی که درخواست ویرایش فوری پایان نامه خود را دارید، انجام سریع ویراستاری پایان‌نامه شما با افزایش هزینه خدمات قابل انجام است. این کار با افزایش ساعت کاری ویراستار پایان نامه انجام می شود. نگران اصلاح اورژانسی پایان نامه نیز نباشید. چون ما با استفاده همزمان از چند ویراستار و تقسیم کار، اصلاح فوری پایان نامه کمتر یک روز و حتی در چند ساعت را نیز قبول می‌کنیم. در صورتی که می‌خواهید از خدمات ویرایش فوری پایان نامه استفاده کنید، می توانید به دو روش عمل کنید. در لحظه ثبت سفارش ویراستاری ، در بخش توضیحات این موضوع را ذکر کنید تا سفارش شما در اولویت قرار گیرد. همچنین می توانید پس از ثبت سفارش در سایت از طریق واتساپ یا تماس تلفنی موضوع را اطلاع دهید. مطمئن باشید که ویرایش رساله یا پایان نامه شما به صورت سریع و بسیار فوری و با کیفیت کاملاً تضمینی انجام می شود.

هزینه ویراستاری رساله / نرخ ویرایش حرفه ای پایان نامه

هزینه انجام ویراستاری پایان نامه در جدول انتهای صفحه بیان شد؛ اما در اینجا در مورد قیمت ویراستاری رساله و نرخ ویرایش پایان‌نامه نکاتی را ذکر می‌کنیم. هزینه خدمات مختلف درخواست ویرایش پایان نامه و مقدار تخفیف ویراستاری به صورت زیر است:

 1. صفحه آرایی و چیدمان ظاهری پایان نامه: به صورت صفحه‌ای و بر اساس نرخ ویرایش در جدول انتهای صفحه و توضیحات زیر جدول محاسبه می‌شود. با توجه به اینکه تنظیمات اولیه فایل، ساخت استایل‌های اتوماتیک در ورد و… برای هر فایلی (فارغ از تعداد صفحات آن) انجام می‌شود، فرمتبندی و تنظیم ساختار پایان‌نامه دارای یک هزینه ثابت + یک نرخ به ازای هر صفحه است.
 2. ویراستاری فنی متن پایان نامه: به صورت کلمه ای محاسبه می‌شود که نرخ آن در جدول پایین صفحه آمده است.
 3. ویرایش زبانی و فنی پایان نامه: به صورت کلمه ای محاسبه می‌شود که نرخ آن در جدول پایین صفحه آمده است  (ویرایش فنی رایگان انجام می‌شود)
 4. چیدمان + ویراستاری فنی متن: با تخفیف ویژه 15 درصدی برای ویرایش متن
 5. چیدمان + ویراستاری دستوری و زبانی متن: با تخفیف 25 درصدی فرمتبندی پایان‌نامه و تخفیف 100% ویرایش فنی رساله

چند نکته مهم در مورد قیمت ویرایش پایان نامه

 • قیمت صفحه آرایی به صورت صفحه‌ای محاسبه می شود ولی هزینه ویرایش کلمه‌ای است و ویرایش متن بر اساس تعداد کلمات فایل ارسالی کاربر است.
 • برای منصفانه بودن قیمتگذاری، برای ویرایش متن، فقط تعداد کلمات چکیده فارسی و فصل ها حساب می‌شود و هزینه‌ای برای ویرایش متن صفحات اول و انتهایی دریافت نمی‌شود.
 • خدمات ویرایش ظاهری و فنی (گزینه 4) شامل خدمات 1 و 2 است. یعنی هم قالب بندی پایان نامه و هم ویرایش فنی روی فایل انجام خواهد شد.
 • ویرایش کامل پایان نامه (گزینه 5)، کامل‌ترین نوع ویراستاری است که تمامی خدمات 1 و 2 و 3 را شامل می‌شود. یعنی هم قالب بندی پایان نامه، هم ویرایش فنی و هم ویرایش زبانی و ساختاری روی فایل اعمال خواهد شد.
 • در ترنسلیت98، تفاوتی در قیمت ویراستاری پایان نامه مقاطع مختلف (کارشناسی، ارشد و دکتری) وجود ندارد و مبالغ ذکر شده در این صفحه، سقف قیمت خدمات ویراستاری است. در صورت ساده بودن متن یا شیوه نامه، برای جلب رضایت دانشجویان عزیز، هزینه ویرایش رساله شما با تخفیف محاسبه می‌شود.
 • اگر برای برآورد هزینه ویراستاری پایان نامه، نیاز به شمارش تعداد کلمات پایان نامه دارید. می‌توانید آموزش شمارش تعداد کلمات در نرم افزار Word را مطالعه کنید.

دانلود رایگان نمونه پایان نامه ویرایش شده

برای مشاهده و اطمینان از کیفیت پایان‌نامه‌‎های ویرایش شده در سایت تخصصی ویراستاری ترنسلیت98 می‌توانید این فایل نمونه پایان نامه ویرایش شده را دانلود و مشاهده کنید. به دلیل اینکه نمی‌توان کل فایل را برای دانلود قرار داد، قسمتی از فایل اصلی صرفاً برای مشاهده کیفیت کار ویراستاری برای دانلود قرار داده شده است.

این فایل یک نمونه کامل پایان نامه ویراستاری شده است و مطابق با دستورالعمل نگارش پایان‌نامه دانشگاه شهید بهشتی آماده شده است. هیچ محدودیتی در رعایت شیوه‌نامه دانشگاه‌های مختلف وجود ندارد. تابحال صدها پایان نامه برای دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه‌های دولتی، نیمه‌دولتی، آزاد، پیام نور و… توسط ترنسلیت98 ویراستاری شده است.

ویژگی‌های نمونه رساله ویراستاری شده

تمامی موارد لازم برای صفحه‌آرایی یک پایان‌نامه اصولی در آن رعایت شده است. مانند:

شماره‌گذاری صحیح صفحات ابتدایی و فصول. تنظیم فونت پایان نامه. ایجاد فهرست خودکار مطالب. ساختن فهرست خودکار شکلها و جدولها. نوشتن پاورقی رساله به صورت استاندارد و تنظیم فونت پاورقی‌ها. تیتر بندی خودکار عناوین اصلی و فرعی. شماره گذاری اتوماتیک شکل‌ها، جدول‌ها و فرمول‌ها بر اساس شماره فصل. رفرنس نویسی اصولی مطابق استایل IEEE و ارجاع صحیح به مراجع در متن پایان نامه.

در ارتباط با ویرایش فنی به تمامی اصول نگارش صحیح پایان‌نامه و پرهیز از ایرادات املایی و نگارشی توجه شده است. علائم نگارشی مانند نقطه، ویرگول، پرانتز و… در جای صحیح خود به کار رفته‎‌اند. فایل فاقد هرگونه به هم ریختگی در فونت اعداد فارسی و انگلیسی است. در ویرایش متن این پایان نامه، نیم‌فاصله‌ها نیز کاملاً رعایت شده‌اند.

همچنین در موارد مرتبط با ویرایش تخصصی نیز در این پایان نامه‌ی ویراستاری شده می‌توان به موارد زیادی اشاره کرد. مانند: جمله‌بندی صحیح پایان نامه. روان نویسی متن. پرهیز از جملات طولانی و خیلی کوتاه در پایان نامه. عدم وجود خطاهای ساختاری در جملات، عدم استفاده از ضمایر اول شخص. استفاده از جملات مجهول و ضمیر سوم شخص در نگارش پایان نامه و غیره.

چرا انجام اصلاحات پایان نامه خود را به ترنسلیت98 بسپاریم؟

 • ضمانت ویرایش رایگان بدون قید و شرط برای تمامی خدمات ویراستاری تا روز آخر (انجام رایگان اصلاحیه دفاع و رفع ایرادات تا تحویل نهایی به مسئول کتابخانه)
 • ویرایش کامل بیش از 1000 پایان نامه با کیفیت بسیار بالا
 • احتمال بسیار ضعیف ایراد گرفتن اساتید راهنما و داوران از پایان‌نامه‌های ویرایش شده توسط تیم ترنسلیت98 بر اساس تجربه‌ی 5 ساله‌ی ما
 • انجام ویراستاری بر اساس فرمت تمامی دانشگاه های دولتی، آزاد، غیر انتفاعی، پیام نور، علمی کاربردی و…
 •  رضایت بسیار بالای دانشجویان از کیفیت، سرعت و هزینه ویراستاری
1342

سفارش ویرایش کامل پایان نامه فقط در سال 1400

97%

رضایت دانشجویان از کیفیت خدمات

94%

رضایت دانشجویان از زمان تحویل

سؤالات متداول

تحویل عادی بر اساس تعداد صفحات فایل و نوع ویرایش، بین 2 تا 7 روز زمان می‌برد. البته تحویل فوری سفارش (حتی یک روزه) هم امکانپذیر است. برآورد دقیق زمان و هزینه به صورت رایگان انجام می‌شود. کافی است فرم سفارش را تکمیل کنید یا فایل ورد رساله خود را به واتساپ/تلگرام ارسال کنید تا همکاران ما در مدت کمتر از 30 دقیقه، زمان و هزینه دقیق را به شما اطلاع دهند.

با انتخاب گزینه‌ی صفحه آرایی پایان نامه، فایل شما کاملاً بر اساس شیوه نامه دانشگاه خودتان تنظیم می‌شود.

بله. فرم ثبت سفارش را تکمیل کنید و در توضیحات بنویسید که تحویل فوری پایان نامه نیاز دارید. از طریق پشتیبانی واتساپ/تلگرام نیز می‌توانید فایل را ارسال کنید تا بررسی سفارش شما به صورت فوری انجام شود. امکان تحویل فوری یک روزه و کمتر هم وجود دارد.

ترنسلیت 98، حفظ امنیت و محرمانگی فایل پایان‌نامه شما را به طور کامل تضمین می‌کند. متأسفانه بعضی سایت‌ها، کارهای محتوایی مانند نوشتن پایان‌نامه و مقاله نیز انجام می‌دهند که احتمال دارد از اطلاعات پایان‌نامه شما کپی‌برداری کنند! همچنین بعضی سایت‌ها، کار ویراستاری پایان‌نامه را به صورت دورکاری به ویراستارهای متفرقه می‌سپارند که احتمال سوء استفاده را افزایش می‌دهد.

ترنسلیت98، با آگاهی از این سوء استفاده‌های احتمالی و با سابقه‌ی بیش از 5 سال کار تخصصی در حوزه ویرایش پایان‌نامه، به شما تضمین می‌دهد که امنیت پایان‌نامه شما کاملاً حفظ خواهد شد. حتی فایل‌های نهایی پایان نامه پس از تحویل به دانشجویان، از تمامی سیستم‌ها حذف می‌شود. از طرفی، ویرایش پایان‌نامه توسط اعضای مجرب تیم ویرایش می‌شود و به هیچ وجه از مجموعه خارج نمی‌شود و به ویراستار متفرقه نیز سپرده نمی‌شود.

مطمئن باشید که ویراستارهای ترنسلیت98، کاملاً آموزش‌دیده، حرفه‌ای و مورد اعتماد هستند و به دلیل همین سخت‌گیری در خصوص حفظ امنیت فایل‌های کاربران، خوشبختانه در طول 5 سال سابقه‌ی فعالیت وبسایت، تابحال هیچ مشکلی از این لحاظ به وجود نیامده است.

ما این تضمین را می‌دهیم که ویرایش پایان‌نامه شما با دقت بالای 99 درصد انجام می‌شود و احتمال وجود ایراد در آن بسیار کم است. با این وجود اگر داورها یا استاد راهنمای پایان نامه ایرادی بگیرند، به صورت رایگان اصلاح خواهد شد.

بله. با سفارش ویرایش فنی پایان‌نامه، اصلاح ایرادات تایپی، املایی، علائم نگارشی، فاصله و نیم‌فاصله و… به طور کامل در فایل پایان نامه انجام می‌شود.

بله. در صورت تمایل شما، اصلاح مراجع پایان نامه (هم رفرنس نویسی درون متنی و هم بازنویسی فهرست منابع و مراجع)، طبق استایل مورد نظر دانشگاه شما تنظیم می‌شود. برای این کار در فرم ثبت سفارش می‌توانید تیک گزینه مربوط به ویرایش مراجع پایان نامه را بزنید و یا در صورت ثبت سفارش از طریق واتساپ/تلگرام، درخواست خود را در خصوص ویرایش رفرنس پایان نامه با پشتیبان مطرح کنید تا در برآورد هزینه لحاظ شود.

بله با سفارش ویرایش زبانی، اصلاح رساله شما از لحاظ دستوری و زبانی و جمله‌بندی مورد ویرایش دقیق قرار می‌گیرد. خبر خوب اینکه با سفارش ویرایش دستوری و زبانی پایان‌نامه، تمامی خدمات ویرایش فنی پایان‌نامه (غلط‌گیری املایی و تایپی، رعایت فاصله و نیم فاصله، اصلاح علائم نقطه گذاری نگارشی و…) نیز به صورت رایگان روی فایل شما اعمال می‌شود.

نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان دارید؟

پشتیبان سفارشات سایت از طریق واتساپ و تماس تلفنی با شماره 09058439351 آماده پاسخگویی است.

5/5 - (8 امتیاز)