سوالات متداول مشتریان

ترنسلیت98 چیست؟

ترنسلیت 98 یک وبسایت سفارش آنلاین ترجمه و ویراستاری متون فارسی است.

این سایت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

خدمات سایت شامل ترجمه متن، ترجمه زیرنویس فیلم و ویراستاری پایان‌نامه فارسی می‌باشد.

چه زبان‌هایی توسط سایت پشتیبانی می‌شود؟

در حال حاضر سفارشات ترجمه از انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، ترکی استانبولی به فارسی و ترکی آذری به فارسی قابل انجام است. سایر زبان‌ها در آینده اضافه خواهد شد.

سفارش خود را چگونه ثبت کنم؟

ثبت سفارش در ترنسلیت98 بسیار ساده است. کافی است روی “ثبت سفارش” از منوی بالای صفحه یا روی دکمه ثبت سفارش در صفحات مختلف سایت کلیک کنید تا به صفحه ثبت سفارش منتقل شوید. حال کافی است فرم ثبت سفارش را در زمان کمتر از یک دقیقه تکمیل کنید. کارشناسان ما فایل شما را قیمت‌گذاری کرده و هزینه، زمان تحویل و نحوه پرداخت را برای شما ارسال می‌کنند.

کیفیت متوسط، خوب و عالی چه تفاوتی با هم دارند؟

با توجه به بودجه و کیفیت مورد انتظار شما، سفارشات ترجمه در سه سطح کیفی قابل انجام است:

    • در ترجمه سطح متوسط، از مترجمین تازه‌کار استفاده می‌شود که توانایی ترجمه آنها ارزیابی شده است. این سطح برای درک مطلب متون عمومی، ترجمه زیرنویس فیلم، ترجمه وبسایت‌ها و وبلاگ‌های عمومی (ترجمه ویکی‌پدیا و…) مناسب است.
    • در ترجمه سطح خوب، از مترجمین باتجربه استفاده می‌شود که رشته تحصیلی آنها با موضوع سفارش شما مرتبط است. این سطح برای ترجمه وبسایت‌های تخصصی و درک مطلب متون تخصصی، مناسب است.
    • در ترجمه سطح عالی، از مترجمین حرفه‌ای استفاده می‌شود که فارغ‌التحصیل تحصیلات تکمیلی هستند و ترجمه‌ای تخصصی و روان ارائه می‌کنند. این سطح برای ترجمه کتاب، کارهای پژوهشی و ترجمه مقاله و پایان‌نامه مناسب است.

آیا از ترجمه ماشینی استفاده می‌کنید؟

نخیر به هیچ وجه. گرچه استفاده از نرم‌افزارها، ماشین‌های ترجمه کلمه و متن می‌توانند سرعت عمل مترجم را افزایش دهند؛ اما بصورت کلی، جمله‌بندی‌ها بصورت غیر ماشینی و دستی انجام می‌شود. در صورت مشاهده هر گونه تخلف توسط مترجمین، ترنسلیت98 به همکاری با ایشان پایان داده و ترجمه شما را به یک مترجم حرفه‌ای خواهد سپرد.

آیا برای تایپ متن ترجمه شده هزینه اضافی باید پرداخت کنم؟

نخیر. متن فایل ترجمه شده در هر سه سطح کیفی بصورت رایگان در نرم‌افزار ورد تایپ شده و تحویل داده می‌شود. توجه کنید که جدول‌ها، شکل‌ها، نمودارها و فرمول‌ها شامل ترجمه و تایپ رایگان نمی‌شوند. اگر می‌خواهید این موارد نیز ترجمه و تایپ شوند، باید تیک مربوط به گزینه‌های آن‌ها را در فرم ثبت سفارش بزنید. در غیر اینصورت، این موارد بدون دریافت هزینه اضافی بصورت عکس (snapshot) در فایل ترجمه شده قرار خواهند گرفت.

آیا خدمات ترنسلیت98 ضمانت کیفیت دارند؟

تمامی خدمات ترجمه تخصصی وبسایت ترنسلیت98 دارای گارانتی تضمین کیفیت هستند.

ترنسلیت98 در چه زمینه‌هایی ترجمه تخصصی انجام می‌دهد؟

ترنسلیت98 به مترجمین رشته‌های تخصصی مختلف دسترسی دارد و از لحاظ رشته تخصصی محدودیت خاصی ندارد.

تعداد صفحات فایل من زیاد است، آیا خدمات شما تخفیف حجمی دارد؟

بله. خدمات ترنسلیت98 شامل تخفیف حجمی برای سفارشات با حجم بالا است. برای سفارشات بیش از 10 صفحه، بسته به حجم سفارش از 5% تا 40% تخفیف اعمال می‌شود. برای آشنایی بیشتر با هزینه خدمات کلیک کنید.

من عجله دارم. آیا امکان تحویل فوری وجود دارد؟

بله. در ترجمه عادی (غیرفوری)، مترجم انگلیسی به فارسی، روزانه 6 صفحه (1500 کلمه) ترجمه می‌کند. شما می‌توانید برای سفارش خود درخواست تحویل نیمه‌فوری یا فوری داشته باشید:

  • تحویل نیمه فوری: 2200 کلمه (9 صفحه) در روز – هزینه 1.5 برابر
  • تحویل فوری: 3000 کلمه (12 صفحه) در روز – هزینه 2 برابر

آیا پرداخت آنلاین امن است؟

بله. پرداخت انلاین از طریق درگاه امن SSL بانک‌های عضو شبکه شتاب انجام می‌گیرد و کاملاً امن هستند.

با کارت چه بانک‌هایی می‌توان پرداخت اینترنتی را انجام داد؟

با مراجعه به صفحه پرداخت آنلاین، از طریق کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب می‌توانید پرداخت را انجام دهید.

آیا امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

بله برای سفارشات بالای 500 هزار تومان، امکان پرداخت چند مرحله‌ای وجود دارد. برای سفارشات کمتر از 500 هزار تومان، هزینه باید پیش از شروع کار بصورت یکجا پرداخت شود.

انجام سفارش من چه زمانی آغاز می‌شود؟

پس از تکمیل فرم سفارش، هزینه انجام سفارش در پلن‌های زمانی مختلف (عادی، نیمه فوری و فوری) به اطلاع شما می‌رسد. بدیهی است که شروع کار پس از پرداخت هزینه توسط شما انجام خواهد گرفت.

سوال شما در این لیست نبود؟

می توانید از طریق فرم تماس با ما یا تلگرام سوالات خود را مطرح کنید. ما آماده پاسخگویی هستیم

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

برای دریافت سریع پاسخ سؤال خود، آن را از طریق تلگرام مطرح کنید تا پشتیبانی آنلاین ترنسلیت98 در سریع‌ترین زمان ممکن به آن پاسخ دهد.

فرم تماس با ما

اگر سؤال شما در لیست بالا نبود، بهترین راه استفاده از فرم تماس با ما است. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ سوالات شما را ارسال می‌کنند. برای ارسال فرم تماس با ما روی این لینک کلیک کنید.