ترجمه کتاب تخصصی

یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در ارتقای علمی هر کشوری تألیف و ترجمه کتاب تخصصی می‌باشد. اکثر کتاب‌های مرجع که برای تدریس در دانشگاه‌ها یا انجام کارهای پژوهشی و صنعتی کاربرد دارند به زبان انگلیسی نگارش شده اند. لزوم ترجمه صحیح و اصولی کتاب های تخصصی بر کسی پوشیده نیست. مترجم کتاب تخصصی باید علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی، با معنی واژگان تخصصی آن رشته آشنایی داشته باشد تا بتواند ترجمه ای تخصصی و با کیفیت را ارائه کند.

وبسایت تخصصی ترجمه ترنسلیت98، خدمات ترجمه کتاب تخصصی را برای اساتید و متخصصان رشته‌های مختلف دانشگاهی فراهم کرده است. برای سفارش ترجمه تخصصی کتب علمی، دو سطح خوب و عالی قابل انتخاب است. پیشنهاد translate98 انتخاب ترجمه انگلیسی به فارسی با کیفیت عالی است.

از مزایای خدمات ترجمه کتاب ترنسلیت98 قیمت مناسب ترجمه، تحویل بخش به بخش ترجمه کتاب و تخفیف حجمی هزینه سفارش تا سقف 40% است. در خدمات ترجمه تخصصی کتاب، نیازی به پرداخت یکجای هزینه ترجمه نیست. هزینه ترجمه بصورت بخش به بخش دریافت می‌شود. تعداد اقساط، زمان و نحوه‌ی پرداخت مبلغ هر بخش پس از ثبت سفارش ترجمه به اطلاع شما می‌رسد.

ترجمه کتاب تخصصی

خدمات ویراستاری پس از ترجمه کتاب تخصصی

ترنسلیت 98 علاوه بر ترجمه کتاب تخصصی، می‌تواند ویراستاری کتاب شما را نیز بر عهده بگیرد. پس از ثبت سفارش ترجمه تخصصی کتاب، ترجمه کتاب شما بصورت کاملاً تخصصی توسط متخصصین آن رشته انجام شده و تحویل داده می‌شود. سپس در صورت تمایل شما، کتاب ترجمه شده توسط یک ویراستار حرفه‌ای مورد بازبینی و ویرایش قرار می‌گیرد. خدمات ویراستاری متن فارسی شامل رفع غلط‌های املایی و نگارشی و همچنین خدمات چیدمان می‌باشد. در خدمات چیدمان، کتاب تخصصی ترجمه شده مطابق شیوه نامه انتشارات تنظیم می‌شود و فهرست‌بندی، فصل‌بندی، شماره‌گذاری صفحات و تیترها و… بصورت کامل انجام می‌شود.

هزینه ترجمه کتاب تخصصی و ویراستاری کتاب به صورت مرحله‌ای قابل پرداخت است.