ترجمه زیرنویس فیلم و سریال و فایل صوتی

ترنسلیت98 علاوه بر ترجمه متون تخصصی و خدمات ویرایش پایان نامه و رساله؛ خدمات انجام ترجمه زیرنویس فیلم و سریال را نیز ارائه می‌کند. سایت ترجمه تخصصی ترنسلیت 98 ، درخواست ترجمه فیلم سینمایی، سفارش ترجمه سریال های روز دنیا و خدمات ترجمه زیرنویس کلیپ های آموزشی را با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی برای شما فراهم می‌کند. همچنین انجام تایپ و ترجمه فایل صوتی نیز با سرعت بالا و کیفیت عالی صورت می‌گیرد.

خدمات ترجمه زیرنویس فیلم و سریال در ترنسلیت 98 به دو صورت انجام می‌شود:

1- اگر فایل زیرنویس زبان اصلی (زیرنویس فایل مبدأ) در دسترس باشد، ترجمه زیرنویس مورد نظر شما با حفظ هماهنگی کامل و زمان بندی صحیح فیلم و زیرنویس انجام می شود.

2- در صورتی که فایل زیرنویس موجود نباشد، ابتدا متن فیلم توسط مترجمان مسلط به زبان مبدأ تایپ می شود و سپس متن تایپ شده به دقت به زبان مقصد ترجمه می شود. در نهایت پیاده سازی زیرنویس فیلم به صورت هماهنگ با فیلم اصلی انجام می‌شود و ترجمه فایل زیرنویس با فرمت srt یا سایر فرمت ها و در صورت نیاز، زیرنویس هک شده روی فیلم به شما تحویل داده می‌شود.

ترجمه زیرنویس فیلم و سریال

سفارش ترجمه زیرنویس فیلم و سریال

خدمات درخواست ترجمه فیلم و سریال و محتوای چند رسانه ای

ترنسلیت 98 به عنوان یک سایت ترجمه فیلم با کیفیت بالا و قیمت مناسب، خدمات متنوعی را برای ترجمه فایل های چند رسانه ای ارائه داده است تا محدوده‌ی وسیعی از نیاز مشتریان به ترجمه فیلم و سریال ، فایل صوتی و سایر محتوای چند رسانه ای را پوشش دهد. مهمترین این خدمات به شرح زیر است:

سفارش ترجمه سریال تلوزیونی ، فیلم سینمایی و انیمیشن

فیلم های سینمایی و سریال های خارجی همواره مورد علاقه تعداد زیادی از مردم بوده اند. انجام ترجمه فیلم و سریال با توجه به تفاوت فرهنگی و لزوم ترجمه صحیح اصطلاحات و جملات آن، یکی از کارهای دقیق و تخصصی است. ترنسلیت 98 با اشراف بر این موضوع، سفارش ترجمه فیلمهای سینمایی هالیوودی، سریالهای خارجی و انیمیشن را از انگلیسی به فارسی، با دقت و کیفیت بالا انجام می‎‌دهد. همچنین با توجه به گسترش تماشای سریالهای ترکیه ای، امکان انجام ترجمه سریال ترکی به فارسی و سفارش ترجمه زیرنویس فیلم سینمایی ترکیه ای به فارسی نیز با بهره گیری از ده ها مترجم مسلط به زبان ترکی استانبولی فراهم است.

یک مترجم فیلم و سریال باید حوصله و سرعت عمل بالایی داشته باشد. به همین دلیل، برای انجام ترجمه سریال تلوزیونی و فیلم در سایت ترجمه فیلم ترنسلیت98 از مترجمان با تجربه که سابقه ترجمه انیمیشن ، فیلم  و سریال دارند، استفاده می‌شود.

خدمات ترجمه و پیاده سازی زیرنویس کلیپ ویدئویی آموزشی ، علمی و مستند

ترجمه فایل های ویدئویی انگلیسی به فارسی با موضوعات مختلف نیز مورد درخواست مشتریان است. در برخی مواقع زیرنویس انگلیسی فیلم در دسترس نیست و در واقع باید انجام ترجمه فیلم بدون داشتن زیرنویس صورت بگیرد. این نوع سفارش ترجمه فایل ویدئویی که به آن سفارش ساخت زیرنویس فیلم یا پیاده سازی زیرنویس نیز می‌گویند، در موارد زیر قابل استفاده است:

  • ترجمه فیلمهای آموزشی از منابع مختلفی مانند یوتیوب و سایر منابع آموزشی مثل لیندا و غیره. برای سفارش ترجمه کلیپ آموزشی انگلیسی به فارسی کافی است لینک آن را ارسال کنید تا کار ترجمه کلیپ و ساخت زیرنویس فارسی برای آن انجام شود.
  • درخواست ترجمه کلیپ های علمی، داستانی، تاریخی، مستند و…
  • سفارش ترجمه ویدئوهای سخنرانی های TED ، اخبار، پادکست و…
  • ترجمه فیلمهای یوتیوب

انجام ترجمه فیلم بدون زیرنویس از انگلیسی به فارسی برای هر نوع فایل تصویری قابل انجام است و ساخت زیرنویس فارسی و انگلیسی برای فیلم های مختلف انجام می‌گیرد.

انجام ترجمه فیلم فارسی به انگلیسی نیز برای ترجمه مستند، ترجمه کلیپ آموزشی فارسی به انگلیسی ، ترجمه فیلم کوتاه و … قابل ارائه است. اگر کلیپ های آموزشی به زبان فارسی تولید کرده اید و قصد تولید زیرنویس کلیپ ویدئویی به انگلیسی دارید، ترجمه فایلهای ویدئویی آموزشی از فارسی به انگلیسی با قیمت مناسب و کیفیت بالا امکان پذیر است. همچنین اگر نیاز به ترجمه تیزر تبلیغاتی، ترجمه فیلمهای کوتاه یا ترجمه مستند از فارسی به انگلیسی دارید، انجام سفارش ترجمه فایل تصویری و تولید زیرنویس هماهنگ با فیلم با دقت و کیفیت بالا و هزینه مناسب انجام می‌گردد.

پس از انجام ترجمه فایل تصویری، طبق درخواست شما، زیرنویس فیلم با فرمت srt و یا به صورت هک شده تحویل داده می‌شود.

درخواست تایپ و ترجمه فایلهای صوتی

اگر درخواست ترجمه فایل صوتی انگلیسی یا سایر زبان ها (ترکی، عربی و …) دارید و تبدیل آنها به متن فارسی یا زبان های دیگر را دارید، خدمات ترجمه فایل های صوتی برای شما ارائه می‌شود. در این خدمات، ابتدا تایپ فایلهای صوتی به طور دقیق انجام می‌شود. پس از پیاده سازی فایل صوتی به متن، ترجمه آن طبق درخواست شما به زبان انگلیسی یا فارسی انجام می‌شود.

سفارش ترجمه فایلهای صوتی برای موضوعات مختلف قابل انجام است. برای مثال سفارش ترجمه فایل صوتی انگلیسی به فارسی می‌تواند برای پادکست‌های آموزش زبان انگلیسی مثل ESLPOD و EnglishPod یا ترجمه موسیقی انگلیسی به فارسی انجام شود. سفارش ترجمه موسیقی ترکی به فارسی و… نیز جزو سرویس های ترجمه فایل‌های صوتی محسوب می‌شود. همچنین ترجمه اخبار انگلیسی به فارسی، ترجمه فایل‌های رادیویی، ترجمه پادکست از انگلیسی به فارسی، ترجمه کتاب صوتی انگلیسی به فارسی و… نیز با کیفیت و دقت بالا انجام می‌شود.

قیمت ترجمه فیلم و سریال / هزینه ترجمه فایل صوتی و پیاده سازی زیرنویس فیلم

زبان‌های پشتیبانی شده برای انجام ترجمه زیرنویس و انجام ترجمه فایل صوتی ، همانند خدمات ترجمه متن ترنسلیت98 شامل انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، ترکی استانبولی به فارسی و ترکی آذری به فارسی است. نرخ خدمات ترجمه و پیاده سازی زیرنویس فیلم و هزینه ترجمه فایل صوتی از زبان انگلیسی به فارسی در زیر آمده است:

  • هزینه ترجمه زیرنویس فیلم انگلیسی به فارسی در صورت وجود زیرنویس به زبان اصلی (تحویل فایل srt فارسی) : دقیقه ای 4900 تومان
  • قیمت ترجمه فیلم و پیاده سازی زیرنویس انگلیسی به فارسی در صورت نداشتن فایل زیرنویس اصلی (تحویل فایل srt فارسی) : دقیقه ای 8900 تومان
  • نرخ ترجمه فیلم بدون پیاده سازی زیرنویس از انگلیسی به زبان فارسی  (تحویل فایل ورد فارسی) : دقیقه ای 6900 تومان
  • قیمت پیاده سازی زیرنویس فیلم بدون انجام ترجمه (تحویل فایل srt انگلیسی) : دقیقه ای 4900 تومان
  • قیمت ترجمه فایل صوتی انگلیسی به فارسی (تحویل فایل ورد فارسی) : دقیقه ای 6900 تومان
  • هزینه تایپ فایل صوتی انگلیسی (تحویل فایل ورد انگلیسی) : دقیقه ای 2900 تومان

هزینه تبدیل زیرنویس از فارسی به انگلیسی و ترکی به فارسی

چند نکته در مورد سفارش ترجمه زیرنویس فیلم و سریال و سایر فایل های ویدئویی در سایت ترجمه زیرنویس ترنسلیت 98 وجود دارد. نکاتی در مورد قیمت ترجمه زیرنویس فیلم فارسی به انگلیسی و ترکی به فارسی و همچنین سفارش هک کردن زیرنویس روی فیلم و تخفیف هزینه ترجمه زیرنویس سریال و فیلم و…:

نکته 1 : برای ترجمه و زیرنویس فیلم از فارسی به انگلیسی 40 درصد به مبالغ فوق اضافه می‌شود. به غیر از تایپ فایل صوتی فارسی (تبدیل صدا به متن فارسی) که دقیقه ای 900 تومان محاسبه می‌شود.

نکته 2 : برای ترجمه و زیرنویس فیلم از ترکی به فارسی 60 درصد به مبالغ فوق اضافه می‌شود. برای مثال قیمت ترجمه فایل صوتی ترکی استانبولی به فارسی دقیقه ای 11000 تومان محاسبه می‌شود.

نکته 3 : برای سفارشات ترجمه زیرنویس، فایل زیرنویس با فرمت srt تحویل داده می‌شود. در صورت نیاز به هک زیرنویس روی فیلم، علاوه بر تحویل فایل زیرنویس srt ، به ازای هر دقیقه 2000 تومان بابت هک و آپلود فیلم دریافت می‌گردد.

تخفیف قیمت ترجمه سریال

تمامی قیمت های ذکر شده در این صفحه، سقف قیمت خدمات است. در صورت ساده بودن متن فایل شما (عمومی بودن متن فیلم)، قیمت ترجمه زیرنویس با اعمال تخفیف هزینه ترجمه تا 40 درصد محاسبه می‌شود. همچنین در صورت سفارش ترجمه زیرنویس سریال یا درخواست ترجمه کلیپ های ویدئویی آموزشی، قیمت ترجمه زیرنویس با تخفیف ویژه محاسبه می‌شود. مقدار تخفیف قیمت ترجمه سریال و فیلم های چند قسمتی با توجه به حجم کار شما تا 50 درصد به صورت توافقی خواهد بود. تخفیف قیمت ها در مورد سایر خدمات مانند ترجمه و تایپ فایل صوتی (تبدیل صوت به متن) و … نیز در صورت بالا بودن حجم کار ارائه خواهد شد.