ثبت سفارش ترجمه و ویراستاری

برای ثبت سفارش ویراستاری و فرمتبندی پایان نامه، مقاله و کتاب، ترجمه متن و ترجمه زیرنویس فیلم و فرم زیر را تکمیل کنید.

امکان ثبت سفارش به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای تعطیل و غیرتعطیل امکان‌پذیر است.

ثبت سفارش و درخواست برآورد هزینه رایگان است و پاسخ آن در مدت کمتر از نیم ساعت برای شما ارسال می‌شود.

فرم ثبت سفارش


قیمت و زمان انجام ترجمه و ویراستاری ذکر شده در صفحه برآورد هزینه تقریبی است. برای برآورد دقیق هزینه و زمان انجام سفارش ، فرم ثبت سفارش ترجمه و ویراستاری را تکمیل کنید.

با تکمیل این فرم، درخواست شما برای محاسبه دقیق هزینه خدمات ترنسلیت98 ثبت می‌شود و هزینه و زمان انجام سفارش ترجمه و ویرایش متون در اسرع وقت به اطلاع شما می‌رسد.

ثبت سفارش ترجمه متن و زیرنویس فیلم

چند نکته مهم در مورد سفارش ترجمه متن و ویراستاری

با تکمیل فرم ثبت سفارش، هزینه و مدت زمان دقیق تحویل سفارش ترجمه و ویراستاری شما محاسبه می‌شود.

اگر سفارش ترجمه متن و یا درخواست ترجمه زیرنویس ثبت کنید، قیمت گذاری ترجمه بر اساس تعداد کلمات فایل اصلی انجام می‌شود. به عبارت دیگر، نرخ ترجمه کلمه ای محاسبه می‌شود و قیمت ترجمه بر اساس تعداد کلمات فایل شما تعیین می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ترجمه متن و ترجمه زیرنویس فیلم مراجعه کنید.

اگر درخواست ویراستاری پایان نامه داشته باشید، لازم است فایل راهنمای دستورالعمل نگارش پایان‌نامه را که معمولاً در سایت دانشگاه شما موجود است، همراه با فایل ورد پایان نامه آپلود کنید. برای مشاهده تعرفه ویرایش پایان‌نامه و رساله به صفحه ویراستاری پایان‌نامه ارشد و دکتری مراجعه کنید.

پس از ارسال سفارش ترجمه و ویرایش ، هزینه خدمات بر اساس تعرفه انتخابی شما به سرعت محاسبه شده و از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین هزینه خدمات ترجمه برای ترجمه فوری ، نیمه فوری و عادی نیز به اطلاع شما می‌رسد.

پس از بررسی ایمیل برآورد هزینه، می‌توانید با توجه به بودجه ، کیفیت و زمان مدنظرتان برای تحویل سفارش ترجمه و ویراستاری، نسبت به پرداخت هزینه سفارش اقدام کنید. بهترین روش برای پرداخت هزینه، روش پرداخت آنلاین از طریق درگاه امن سایت است. همچنین امکان پرداخت با سایر روش‌ها (کارت به کارت، واریز نقدی به حساب، همراه بانک ، انتقال وجه اینترنتی و…) وجود دارد. در صورت استفاده از این روش‌ها کافی است اطلاعات پرداخت را در صفحه ثبت فیش واریزی ثبت کنید.

تکمیل این فرم فقط به معنای درخواست برآورد دقیق هزینه سفارش ترجمه و ویراستاری است. واضح است که سفارش شما پس از پرداخت هزینه در مرحله اجرا قرار خواهد گرفت.