خدمات ترجمه زیرنویس فیلم و سریال

ترنسلیت98 علاوه بر ترجمه متون علمی و خدمات ویراستاری فارسی؛ خدمات ترجمه زیرنویس فیلم و سریال را نیز ارائه می‌کند. ترنسلیت 98 ترجمه زیرنویس فیلم‌های سینمایی، ترجمه زیرنویس سریال‌های روز دنیا و ترجمه زیرنویس کلیپ‌های آموزشی را با قیمت پایین و کیفیت مناسب فراهم می‌کند.

ترجمه زیرنویس فیلم و سریال

سفارش ترجمه زیرنویس فیلم و سریال

خدمات ترجمه زیرنویس فیلم و سریال ترنسلیت98

معمولاً معیار محاسبه هزینه ترجمه زیرنویس فیلم، مدت زمان فیلم (بر حسب دقیقه) است. اما این معیار باعث ناعادلانه بودن قیمت‌گذاری ترجمه زیرنویس می‌شود. برای مثال اگر زیرنویس یک سریال اکشن با مدت زمان 30دقیقه را با زیرنویس فایل سخنرانی TED یا زیرنویس کلیپ آموزشی Youtube با همان مدت زمان مقایسه کنیم، متوجه می‌شویم که تعداد کلمات فایل سخنرانی یا کلیپ آموزشی حدود دو برابر سریال اکشن است. حال آیا معقول است که هزینه ترجمه هر دو فایل، یکسان باشد؟ برای منصفانه بودن قیمت ترجمه زیرنویس فیلم، کارشناسان ترنسلیت98، تعداد واقعی کلمات فایل زیرنویس را به سرعت با استفاده از نرم‌افزارهای رایجی مثل Office Word شمارش کرده و هزینه ترجمه فایل زیرنویس را برای شما ارسال می‌کنند.

زبان‌های پشتیبانی شده برای ترجمه زیرنویس، همانند خدمات ترجمه متن ترنسلیت98 شامل انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، ترکی استانبولی به فارسی و ترکی آذری به فارسی است.

هزینه سفارش ترجمه زیرنویس به ازای هر کلمه بصورت زیر است:

  • ترجمه زیرنویس انگلیسی به فارسی: هر کلمه 29 تومان
  • ترجمه زیرنویس فارسی به انگلیسی: هر کلمه 49 تومان
  • ترجمه زیرنویس ترکی استانبولی به فارسی: هر کلمه 89 تومان
  • ترجمه زیرنویس ترکی آذربایجانی به فارسی: هر کلمه 89 تومان

ترجمه زیرنویس کلیپ آموزشی یوتیوب، زیرنویس فیلم سخنرانی TED، ترجمه انواع فرمت‌های زیرنویس (srt، sub و…)

ترجمه زیرنویس کلیپ آموزشی، یوتیوب، ted، srt