ترجمه فوری متن تخصصی

مرکز ترجمه translate98 امکان ترجمه فوری متن را برای کاربران خود فراهم کرده است. ترنسلیت98 برای پاسخگویی به نیازهای کاربران خود و جلب رضایتمندی آنها، همواره سعی می‌کند که سفارش ترجمه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد. بطور کلی یک مترجم معمولی با سرعت ترجمه و تایپ مناسب و با 6 ساعت کار روزانه می‌تواند حدود 1500 کلمه (6 صفحه استاندارد 250 کلمه‌ای) در روز ترجمه کند. این سرعت ترجمه را سرعت عادی ترجمه می‌نامیم. واضح است که با توجه به مهارت مترجم، سرعت تایپ، زبان مبدأ و مقصد و سطح دشواری متن، این مقدار می‌تواند متفاوت باشد. برای تخمین قیمت ترجمه عادی متن از صفحه برآورد هزینه ترجمه استفاده کنید.

ترجمه فوری ارزان متن تخصصی

هزینه ترجمه فوری انگلیسی/فارسی

اگر نیاز به ترجمه سریع متون تخصصی دارید، می‌توانید از خدمات ترجمه فوری و نیمه فوری ترنسلیت 98 استفاده کنید. پس از ارسال فایل از طریق صفحه ثبت سفارش ترجمه، هزینه و زمان ترجمه بر اساس تعداد کلمات و کیفیت ترجمه درخواستی شما محاسبه می‌شود. سپس هزینه تحویل فوری ترجمه، تحویل نیمه فوری و تحویل غیر فوری (عادی) طبق جدول زیر به اطلاع شما می‌رسد.

زبان مبدأ و مقصد نوع سفارش تعداد کلمات قابل ترجمه در روز تعداد صفحات قابل ترجمه در روز ضریب هزینه
انگلیسی به فارسی غیر فوری (عادی) 1500 6 1
نیمه فوری 2200 9 1.5
فوری 1500 12 2
فارسی به انگلیسی غیر فوری (عادی) 1000 4 1
نیمه فوری 1500 6 1.5
فوری 2000 8 2

به عنوان مثال اگر متن انگلیسی شما حاوی 6000 کلمه باشد، در صورت درخواست ترجمه فوری ، زمان تحویل 2 روز خواهد بود. سفارش نیمه‌فوری 3 روز و سفارش عادی 4 روز طول خواهد کشید. به همان نسبت هزینه سفارش ترجمه فوری 2 برابر و سفارش نیمه فوری 1/5 برابر تعرفه عادی خواهد بود.

ترجمه خیلی فوری متن

ترنسلیت98 علاوه بر ترجمه فوری ، امکان ترجمه خیلی فوری را نیز برای شما فراهم کرده است. اگر به ترجمه خیلی سریع متن نیاز دارید، سفارش شما را به صورت خیلی فوری انجام می‌دهیم. در این نوع ترجمه، سفارش شما به چند بخش تقسیم شده و در اختیار چند مترجم قرار داده می‌شود. مترجم ها بصورت همزمان ترجمه فوری متن را انجام می‌دهند. با توجه به اینکه سبک ترجمه مترجم های مختلف متفاوت است، ممکن است برای یک کلمه یکسان معادل‌های مختلفی استفاده کنند. بنابراین ترنسلیت98، ترجمه خیلی فوری را برای ترجمه متن های تخصصی و مهم توصیه نمی‌کند.